Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 240

Ezüst (Ag) nyaklánc pillangó medállal + markazittal kirakott pillangós gyűrű. Jelzettek, össz. bruttó: 11 g
19170.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ezüst (Ag) hamutál, jelzett, 12x9 cm, nettó: 33g
19171.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) fülbevaló, jelzett, bruttó: 9,3 g
19172.

Rufpreis:
8 000 HUF

3 db ezüst (Ag) apró köves bross (szalamandra, masni, stb.), jelzett, össz. bruttó: 16 g, h: 4,5-5,5 cm
19173.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

Ezüst(Ag) dupla soros áttört nyaklánc, jeleztt, h: 42 cm, nettó: 9,5 g
19174.

Rufpreis:
4 000 HUF

19175.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) masnis gyűrű, m: 54 jelzett, bruttó: 4,2
19176.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, d: 4 cm, nettó: 6,7 g
19177.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19178.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst(Ag) mintás kígyó nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 7,2 g
19179.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45-50 cm, nettó: 6,4 g
19180.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) 3 pár zománcos, köves fülbevalópár, jelzett, bruttó: 3,3 g
19181.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF