Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 240
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2724996
19170
430
4400
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) nyaklánc pillangó medállal + markazittal kirakott pillangós gyűrű. Jelzettek, össz. bruttó: 11 g 2754120
19171
430
Ezüst (Ag) hamutál, jelzett, 12x9 cm, nettó: 33g
2731503
19172
430
Ezüst (Ag) fülbevaló, jelzett, bruttó: 9,3 g
2762506
19173
430
3 db ezüst (Ag) apró köves bross (szalamandra, masni, stb.), jelzett, össz. bruttó: 16 g, h: 4,5-5,5 cm 2759257
19174
430
Ezüst(Ag) dupla soros áttört nyaklánc, jeleztt, h: 42 cm, nettó: 9,5 g 2716151
19175
430
2652468
19176
430
Ezüst (Ag) masnis gyűrű, m: 54 jelzett, bruttó: 4,2
2717433
19177
430
3200
Ezüst(Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, d: 4 cm, nettó: 6,7 g 2701646
19178
430
6500
2730802
19179
430
Ezüst(Ag) mintás kígyó nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 7,2 g 2730726
19180
430
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45-50 cm, nettó: 6,4 g 2730683
19181
430
Ezüst(Ag) 3 pár zománcos, köves fülbevalópár, jelzett, bruttó: 3,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF