Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 240
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2759000
19194
430
Jewellery and precious metal items
Ezüst (AG) szalvétagyűrű, gravírozott, sérült 20 g d: 3,5 cm 2759808
19195
430
3400
Ezüst(Ag) gyűrű kék kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,2 g 2760109
19196
430
Ezüst(Ag) nyaklánc köves medállal, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 3,8 g
2759230
19197
430
4200
Ezüst(Ag) fantáziamintás nyaklánc, jelzett, h: 39,5 cm, nettó: 9,1 g
2759252
19198
430
Ezüst(Ag) bordázott hurkos karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,4 g 2759907
19199
430
Ezüst(Ag) nyaklánc rózsaszín köves medállal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 3,3 g
2759416
19200
430
Ezüst(Ag) vékony, mintás kígyó karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 2,9 g 2760192
19201
430
Ezüst(Ag) fülbevalópár korall díszítéssel, jelzés nélkül, d: 3 cm, bruttó: 3 g
2760258
19202
430
Ezüst(Ag) fülbevalópár rózsaszín kővel, jelzett, h: 1,7 cm, bruttó: 3,7 g
2760265
19203
430
4600
Ezüst(Ag) csillagos fülbevalópár korallal, jelzett, 2,5×1,5 cm, bruttó: 4,9 g
2760273
19204
430
3800
Ezüst(Ag) fülbevalópár Pandora jelzéssel, d: 0,6 cm, nettó: 2,75 g 2760274
19205
430
Ezüst(Ag) fehér köves fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó. 3,4 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF