Drucksachen

Zahl der Lose: 349

14671.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1912 A Jézustársasági kalocsai érseki főgimnázium törvényei. Klaocsa, 1912, Jurcsó Antal Könyvnyomdája. 16 p. Kiadói papírborítékban, borítón lyukasztással.
14672.

Rufpreis:
1 000 HUF

1913 Adria Magyar Kir. Tengerhajózási Részvénytársaság menetrendje, litho grafikával
14673.

Rufpreis:
12 000 HUF

1913 A Színházi Élet II. évfolyamának 35. száma, 32p
14674.

Rufpreis:
1 200 HUF

1915 Zsebnaptár az 1915. évre, kopott bőr-kötésben, a gerincen kis lyukkal, ceruzás bejegyzésekkel, 160 p.
14675.

Rufpreis:
1 400 HUF

1915 A Nemzeti Áldozatkészség Szobrának Végrehajtó Bizottsága tájékoztatója 4 p
14676.

Rufpreis:
2 400 HUF

1915-1956 Vegyes újság tétel, 27 db, benne izgalmasabb 1945 utáni számokkal, változó állapotban, közte szakadt, foltos is.
14677.

Rufpreis:
4 000 HUF

1916 Aradi Közlöny 31. évf. 274. sz., 1916. nov. 22., szerk.: Stauber József, a címlapon I. Ferenc József halálának hírével ("Meghalt a nagy magyar király!"), szakadt, sérült állapotban, 16 p.
14678.

Rufpreis:
3 000 HUF

1916 IV. Károly király megkoronázása. Nagy méretű nyomat,. Kissé ázott 33x27 cm
14679.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kőhegyi Lajos: Szabadkőműves-káté. III. Mester-fok: Szabadkőműves-rendszerek. Az "Árpád" páholy megbízásából írta: Dr. - - tvr.: Szeged, 1917., "Árpád" Páholy, (Várnay L-ny.), 44 p. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó borítón kopásnyomokkal.
14680.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1917 Közhasznu Zsebnaptár mindenki számára az 1917-ik évre. Hasznos tudnivalókkal és jegyzéknaplóval. Harminchatodik évfolyam. Bp., 1916., Pallas. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, melléklet és ceruza nélkül, de a kopásnyomokat leszámítva jó állapotban.
14681.

Rufpreis:
2 400 HUF

1917 A Színházi élet Magyar Színház jubiláris száma. Foltos
14682.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF