Drucksachen Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2574640
14671
429
900
Printed Materials
cca 1911 Engelberg, képes album 16 db fekete-fehér fotóval, kissé sérült, kopott papírkötésben 2754969
14672
429
Printed Materials
1912 A Jézustársasági kalocsai érseki főgimnázium törvényei. Klaocsa, 1912, Jurcsó Antal Könyvnyomdája. 16 p. Kiadói papírborítékban, borítón lyukasztással.
2752704
14673
429
Printed Materials
1913 Adria Magyar Kir. Tengerhajózási Részvénytársaság menetrendje, litho grafikával
2704314
14674
429
Printed Materials
1913 A Színházi Élet II. évfolyamának 35. száma, 32p 2542963
14675
429
Printed Materials
1915 Zsebnaptár az 1915. évre, kopott bőr-kötésben, a gerincen kis lyukkal, ceruzás bejegyzésekkel, 160 p. 2739928
14676
429
Printed Materials
1915 A Nemzeti Áldozatkészség Szobrának Végrehajtó Bizottsága tájékoztatója 4 p
2700243
14677
429
Printed Materials
1915-1956 Vegyes újság tétel, 27 db, benne izgalmasabb 1945 utáni számokkal, változó állapotban, közte szakadt, foltos is.
2719853
14678
429
Printed Materials
1916 Aradi Közlöny 31. évf. 274. sz., 1916. nov. 22., szerk.: Stauber József, a címlapon I. Ferenc József halálának hírével ("Meghalt a nagy magyar király!"), szakadt, sérült állapotban, 16 p. 2707814
14679
429
Printed Materials
1916 IV. Károly király megkoronázása. Nagy méretű nyomat,. Kissé ázott 33x27 cm
2756495
14680
429
4800
Printed Materials
Kőhegyi Lajos: Szabadkőműves-káté. III. Mester-fok: Szabadkőműves-rendszerek. Az "Árpád" páholy megbízásából írta: Dr. - - tvr.: Szeged, 1917., "Árpád" Páholy, (Várnay L-ny.), 44 p. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó borítón kopásnyomokkal. 2543035
14681
429
Printed Materials
1917 Közhasznu Zsebnaptár mindenki számára az 1917-ik évre. Hasznos tudnivalókkal és jegyzéknaplóval. Harminchatodik évfolyam. Bp., 1916., Pallas. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, melléklet és ceruza nélkül, de a kopásnyomokat leszámítva jó állapotban. 2734244
14682
429
500
Printed Materials
1917 A Színházi élet Magyar Színház jubiláris száma. Foltos Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF