cca 1920 Pfaff 31 központi hajócskával ellátott (Central-Bobbin) varrógép használati utasítása, fekete-fehér ábrákkal illusztrált, sérült, kissé hiányos, javított borítóval, 12 p.
Magyar Múzsa. 1920. Irodalmi és művészeti folyóirat. Szerk. Császár Elemér és Pekár Gyula. Magyarország Területi Épsége Védelmi Ligájának folyóirata. Első évfolyam 2., 3., 9-10. szám Kissé sérült borítóval
cca 1920-1940 Relief-Panorama des Rheines, dekoratív, színes, kihajtható grafikus panorámakép a Rajna Köln-Mainz szakaszáról, kisebb szakadással, 174x25 cm
cca 1920-1940 15 db vegyes, kitöltetlen fejléces papír (M. kir. kisbér-bábolnai méntelep, Herceg Eszterházy Pál hitbizományi uradalmak, Budapesti Vas- és Fémipari Rt., stb.)
1924, 1925 2 iskolai értestő: A Kath. Tisztviselőnők és kereskedelmi alkalmazottak orsz. szövetségének ... + a Budapesti Zichy-Pallavicini Edina őrgrófnő Női felső kereskedelmi iskola. Egyik foltos