Drucksachen

Zahl der Lose: 349

14635.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

1846 június 11 a Pesti Hirlap lapszáma, kiadja és nyomtatja Landerer és Heckenast, korabeli reklámokkal, hajtásnyommal
14636.

Rufpreis:
2 400 HUF

14637.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1880 Aggteleki cseppkő-barlang (Aggteleker Tropfstein-Höhle). Leporelló 18 db fekete-fehér fotóval. Divald Károly, Eperjes. Aranyozott, festett egészvászon-kötésben, ázott borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, 17x11 cm.
14638.

Rufpreis:
2 000 HUF

1885 Ricordo del Duomo di Milano, modern karton mappában, 20 t., 32x22 cm
14639.

Rufpreis:
1 800 HUF

14640.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1889-1994 12 db halotti értesítő
14641.

Rufpreis:
2 000 HUF

1892 A Műbarátok Köre által gróf Károlyi Alajosné palotájában rendezett irodalmi és művészeti matiné műsora
14642.

Rufpreis:
2 000 HUF

1892 Tarcsa Gyógyfürdő ismertető füzet, fotókkal illusztrált, Tarcsafürdő látképével, 23p
14643.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1895 100 db vegyes témájú, részben színes nyomat és illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából (Balaton térkép, lövőfegyverek, lokomobil, fauna, szőlő stb.), részben duplumokkal, lap széle helyenként kissé sérült és kissé foltos, 24x15,5 cm.
14644.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1895 50 db művészet, régészet, építészet, numizmatika témájú (magyar díszítmények, magyar érmek, magyar emlékérmek, magyar ötvösművészet, magyar agyagáruk gyári bélyegei, az ezredéves kiállítás, budapesti épületek stb.) nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, 24x31 cm.
14645.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1895 70 db tudomány, technika, vasút és militária témájú (A svábhegyi fogaskerekű vasút Budapesten, függő hidak, erdei vasutak, lokomotívok, lövegek stb.) nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, lapszéli kisebb sérülésekkel, 24x31 cm.
14646.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF