Drucksachen Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2756693
14659
429
Printed Materials
cca 1900 Csipkés szentkép 11 cm 2752863
14660
429
Printed Materials
cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, össz. 10 db, többségében szecessziós ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Több Georg Sturm (1855-1923) műve. Helyenként lap széle kissé szakadt és kissé foltos. Lapméret: kb. 35x25 cm 2754701
14661
429
Printed Materials
1903 Meghívó az Első Magyar Lemez- és Vasedény Zománcozó Gyár táncmulatságára 2734283
14662
429
Printed Materials
1904 A Vasárnapi Újság 33 száma, vegyes állapotban 2535513
14663
429
Printed Materials
Bad Kochel 1904 Dekoratív litho levélpapír
2700109
14664
429
Printed Materials
1904 Szalon Ujság, szerkesztő: Holló Tivadar, IX. évfolyam 1. szám, hajtva, jó állapotban, képekkel 2750226
14665
429
Printed Materials
1908 Prostestáns Szemle. Huszadik évf. I-X. füzet. Szerk.: Szőts Farkas. A Magyar Protestáns Irodalmi Társaság kiadványai. Bp., Hornyánszky Viktor-ny., (6)+710 p., (2)+26 p. (Benne: A Magy. Prot. Irodalmi Társaság 1908-iki évkönyve). Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, lapszéli ázásnyomokkal, egy lap közepén vágásból eredő hiánnyal. 2747749
14666
429
Printed Materials
1909 Közegészségügy szerk: báró Babarczi-Schwartzer Ottó 667p. Teljes évfolyam. Szétvált fűzéssel Sérült vászonkötésben
2733832
14667
429
Printed Materials
cca 1910 Sigerius, Emil: Siebenbürgisch-sächsische Burgen und Kirchenkastelle, 52 tábla szász-erdélyi várakakl sés templomokkal, feliratozva 33x25 cm / 52 pages of Sayon Transylvanian castles and churches 2735961
14668
429
Printed Materials
2735929
14669
429
Printed Materials
cca 1910 Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Narciss. Nyomat, papír. Könyves Kálmán Rt. kiadása. 45x37,5 cm
2752867
14670
429
Printed Materials
1911 V. György angol király és Queen Mary koronázásról készült írások és illusztrációk, 22 db többségében színes nyomat,, Illustrated Londown News, coronation number. Kissé hullámos, részben kissé foltos, 39,5x28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF