Drucksachen

Zahl der Lose: 349

cca 1900 Csipkés szentkép 11 cm
14659.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, össz. 10 db, többségében szecessziós ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Több Georg Sturm (1855-1923) műve. Helyenként lap széle kissé szakadt és kissé foltos. Lapméret: kb. 35x25 cm
14660.

Rufpreis:
2 800 HUF
17

1903 Meghívó az Első Magyar Lemez- és Vasedény Zománcozó Gyár táncmulatságára
14661.

Rufpreis:
1 000 HUF

1904 A Vasárnapi Újság 33 száma, vegyes állapotban
14662.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bad Kochel 1904 Dekoratív litho levélpapír
14663.

Rufpreis:
1 000 HUF

1904 Szalon Ujság, szerkesztő: Holló Tivadar, IX. évfolyam 1. szám, hajtva, jó állapotban, képekkel
14664.

Rufpreis:
1 800 HUF

1908 Prostestáns Szemle. Huszadik évf. I-X. füzet. Szerk.: Szőts Farkas. A Magyar Protestáns Irodalmi Társaság kiadványai. Bp., Hornyánszky Viktor-ny., (6)+710 p., (2)+26 p. (Benne: A Magy. Prot. Irodalmi Társaság 1908-iki évkönyve). Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, lapszéli ázásnyomokkal, egy lap közepén vágásból eredő hiánnyal.
14665.

Rufpreis:
1 000 HUF

1909 Közegészségügy szerk: báró Babarczi-Schwartzer Ottó 667p. Teljes évfolyam. Szétvált fűzéssel Sérült vászonkötésben
14666.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1910 Sigerius, Emil: Siebenbürgisch-sächsische Burgen und Kirchenkastelle, 52 tábla szász-erdélyi várakakl sés templomokkal, feliratozva 33x25 cm / 52 pages of Sayon Transylvanian castles and churches
14667.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

14668.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Narciss. Nyomat, papír. Könyves Kálmán Rt. kiadása. 45x37,5 cm
14669.

Rufpreis:
2 000 HUF

1911 V. György angol király és Queen Mary koronázásról készült írások és illusztrációk, 22 db többségében színes nyomat,, Illustrated Londown News, coronation number. Kissé hullámos, részben kissé foltos, 39,5x28 cm
14670.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF