Drucksachen Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2752479
14647
429
Printed Materials
cca 1895 30 db állat témájú (vadászkutyák, szarvasok, sasok, ragadozók, rágcsálók, stb.) és egy viselet témájú nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, helyenként apró lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm. 2752496
14648
429
Printed Materials
cca 1895 19 db növény témájú nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, helyenként apró lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm. 2735765
14649
429
Printed Materials
2735754
14650
429
3800
Printed Materials
2472549
14651
429
Printed Materials
1899 A Tanügyi értesítő emléklapja. A győrvidéki tanítóegyesület huszonötéves fennállásának emlékére 1874-1899. Szerk Ujlaki Géza. 46 p. Sérült papírborítékban- 46p.
2751291
14652
429
Printed Materials
Ghymesi és gácsi gróf Forgách Ferenc (1560-1615) nyitrai püspök, esztergomi érsek aranykelyhe. Színes litográfia, papír, XIX. sz. vége-XX. sz. eleje. Imp. J. & A. Lemercier, Paris. A lap alján feliratozott, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, lapméret: 36,5x28,5 cm
2668056
14653
429
Printed Materials
cca 1900 Litografált, dombornyomott újévi és egyéb üdvözlőkártyák, szalaggal össz 7 db / 7 litho greeting cards 12x9 cm 2725824
14654
429
Printed Materials
1900 Le Panorama Exposition Universelle. Libraire d'Art. Ludovic Baschet, Paris. Harántalakú kiadvány Párizs és a párizsi világkiállítás látványosságairól, rengeteg fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott vászonkötés, hiányzó gerinccel, sérült borítóval, kijáró lapokkal / in damaged condition
2141551
14655
429
Printed Materials
2755599
14656
429
Printed Materials
cca 1900 Brassó (Erdély) látképe, nagyméretű nyomtatvány, jó állapotban, 18,5×27,5 cm 2754760
14657
429
Printed Materials
cca 1900 Tengelic, Mutz Endre rőfös bevásárlási könyv 2754049
14658
429
Printed Materials
cca 1900 III. Sándor orosz cár családjával és tábornokaival, csoportkép német nyelvű magyarázó szöveggel, 20×25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF