Drucksachen

Zahl der Lose: 349

cca 1895 30 db állat témájú (vadászkutyák, szarvasok, sasok, ragadozók, rágcsálók, stb.) és egy viselet témájú nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, helyenként apró lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm.
14647.

Rufpreis:
1 200 HUF
13

cca 1895 19 db növény témájú nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, helyenként apró lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm.
14648.

Rufpreis:
1 000 HUF

14649.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

14650.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

14651.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ghymesi és gácsi gróf Forgách Ferenc (1560-1615) nyitrai püspök, esztergomi érsek aranykelyhe. Színes litográfia, papír, XIX. sz. vége-XX. sz. eleje. Imp. J. & A. Lemercier, Paris. A lap alján feliratozott, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, lapméret: 36,5x28,5 cm
14652.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Litografált, dombornyomott újévi és egyéb üdvözlőkártyák, szalaggal össz 7 db / 7 litho greeting cards 12x9 cm
14653.

Rufpreis:
5 000 HUF

1900 Le Panorama Exposition Universelle. Libraire d'Art. Ludovic Baschet, Paris. Harántalakú kiadvány Párizs és a párizsi világkiállítás látványosságairól, rengeteg fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott vászonkötés, hiányzó gerinccel, sérült borítóval, kijáró lapokkal / in damaged condition
14654.

Rufpreis:
2 000 HUF

14655.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1900 Brassó (Erdély) látképe, nagyméretű nyomtatvány, jó állapotban, 18,5×27,5 cm
14656.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1900 Tengelic, Mutz Endre rőfös bevásárlási könyv
14657.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 III. Sándor orosz cár családjával és tábornokaival, csoportkép német nyelvű magyarázó szöveggel, 20×25 cm
14658.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF