1941 Jahresbericht und Rechnungsabschluss der Pester Ungarischen Commercial Bank über das neunundneunzigste Geschäftsjahr 1940. (A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank beszámolója az 1940. évről). Bp., Posner-ny. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval.
1943 Film, Színház, Irodalom VI. évf. 11. sz., 1943. márc. 12-18., a címlapon Honthy Hanna és Szeleczky Zita színésznők, fekete-fehér fotókkal, sérülésekkel + Az Ujság Vasárnapja 6. sz.
1944 Urmánczy Antal: A magyar történet áttekintése a honfoglalás korától. Bp. 1944, Kókai. III. kiadás. 1 táblázat (nagyméretű, hajtogatott, színes) (Grafikus történelem-ábrázolás I. rész). 69x85 cm
1944 Képes Vasárnap 3 db száma, 1944. ápr. 18. - aug. 1., számos fekete-fehér fotóval, a háborúval kapcsolatos képekkel és írásokkal, helyenként szakadozott
1945 Helyzetjelentés a székesfővárosi hivatalok, intézetek és intézmények működéséről. Bp., 1945. jul. 10. Kosztolányi Lajos főjegyző, papírkötés, 334 p.