https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 349
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2718706
14803
429
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1950 "Naponta adagolt takarmánysó elősegíti a jószág fejlődését!" Bp., Sóértékesítő Nemzeti Vállalat,( Globus-ny.), prospektus, 2 sztl. lev.
Das Lot is nicht erreichbar
2718712
14804
429
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1950 "Fémgyűjtőhét május 15-20" prospektus, foltos, 4 sztl. lev. 2756221
14805
429
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1950-1970 Ceylon (Srí Lanka), színes leporelló 9 db képpel, papírborítékban
Das Lot is nicht erreichbar
2748385
14806
429
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1950-1970 Mártonffy Mária (1939-?) színésznő iratai, kinevezések, levelek, műsorfüzetek, prospektusok...stb.
Das Lot is nicht erreichbar
2748425
14807
429
0
8000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1950-1980 16 db rózsákkal foglalkozó kiadvány, közte magyar, angol, francia, német nyelvűek, vegyes állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2646986
14808
429
0
900
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1951-1952 Dance News amerikai táncos folyóirat 6 száma
Das Lot is nicht erreichbar
2701666
14809
429
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1954 Népsport 1954. április 12. X. évf. 73. szám. A címlapon az Arany-csapat mérkőzésével, Magyarország: Ausztria 1:0. Szikra-ny.,szakadt, 4 p. 2750950
14810
429
0
9000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával
Das Lot is nicht erreichbar
2653170
14811
429
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1955 Roma I. Antonio Carbonati (1893-1956) festőművész rézkarcairól készült reprodukciók, 12 db. Kiadói mappában, 42x29,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
1969076
14812
429
0
40000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1956 Vegyes 1956-os nyomtatvány tétel, kb. 40 db, nagyrészt újságok, Népszabadság (9db), Irodalmi Újság (8db), Népszava (2db), Népakartat (2 db), Magyar Függetlenség (3db), Igazság (2db), Szabad Nép (3 db), Szabad Szó (1db), Magyar Honvéd (1db), Új Ember (1db), Hétfő Hírlap (1db), valamint Magyar Világ I. évf. 1. sz. (1956. nov. 1.), Új Magyarország I. évf. 1. sz. (1956. nov. 2.), valamint röplapok és egyéb nyomtatványok, közte: MDP Központi vezetőségének nyilatkozata a magyar néphez. 1956. okt. 26., a budapesti szovjet katonai egységek 1. sz. parancsa 1956. nov. 6., Heti Műsor IX. évf. 41. sz., valamint 3 jegyzetlap.
Das Lot is nicht erreichbar
2755494
14813
429
0
11000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1956 A Magyar Világ című napilap mindhárom megjelent száma, 1956. november 1-2-3., több száma nincs, szép állapotban, ritka
Das Lot is nicht erreichbar
2750859
14814
429
0
7000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1956 Az Igazság című forradalmi újság október 30., november 1-2-3-i száma
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse