1933 A Pesti Napló képes mellékletei, teljes évfolyam, 1933. jan. 1. - dec. 17., rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, számos érdekes fotóval. Egybekötve, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.
1933 Bp., az Aquincumi Múzeum meghívója a Flórián téren feltárt római katonai fürdő megnyitására, Sipőcz Jenő polgármester nyomtatott aláírásával, dombornyomott Budapest-címerrel
1934 A Magyar Gazda naptára az 1934-ik évre. Érdekes olvasmányokkal és számos szép képpel. Bp., é.n., Méhner Vilmos, Kiadói papírkötés, tűzés mentén kissé foltos borítóval.
cca 1936 Brunner J.L. és Társa Budapest cég fém csőszerkezet készítő és objektum (pl. antennatorony, reklámbódé, katonai sátorváz, tribün, stb.) kivitelező cég képekkel gazdagon illusztrált ismertető füzete, szép állapotban, 12p