Drucksachen Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2753042
14731
429
Printed Materials
cca 1930 Renoir. Kislány portréja c. festményéről készült ofszet nyomat, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 25×21,5 cm 2484010
14732
429
Printed Materials
2589873
14733
429
Printed Materials
cca 1930 18 db városképes fotó sorozat, fényképgyűjtemény 2751121
14734
429
Printed Materials
cca 1930-1940 Erdélyi Helikon - Hívogató, szakadásokkal 2753907
14735
429
Printed Materials
cca 1930-1940 Royal Orfeum Menetrend - képekkel illusztrált műsorfüzet, 16p 2596640
14736
429
Printed Materials
cca 1930-1940 Hódmezővásárhelyi Nyári Színkör műsora
2632227
14737
429
Printed Materials
cca 1930-1950 5 db német és 2 db amerikai képes utazási prospektus
2750887
14738
429
Printed Materials
1931 Belvárosi Mozi igazgatósága szórólap, benne az "Afrika beszél"című film ismertetőjével
2750896
14739
429
Printed Materials
1931 Belvárosi Mozi Rt. Szeged szórólapja, benne a Trader Horn film ismertetője
2748528
14740
429
Printed Materials
cca 1931 Vadászati tilalmi időszakok, nyomtatvány, 12x8 cm 2750852
14741
429
Printed Materials
1931 A Villamos című szaklap 3 db száma 2441510
14742
429
4800
Printed Materials
1932-1934 Szegedi gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. 1932. szept-jun. Szerk.: Katona Dávid. + Karaffiáth Jenő: Az egységes magyar gyorsírás alapokmányának kiegészítése és módosítása. A gyorsírás kötelező középiskolai tanítása. "Szegedi Gyorsíró" melléklete.; 1934 Az 1934. évi Fabro Henrik emlékverseny. Összeáll.: Kondói Kiss József, Nosz Gyula.; 1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF