https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 349

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1930 Renoir. Kislány portréja c. festményéről készült ofszet nyomat, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 25×21,5 cm
1
14731.

cca 1930 Renoir. Kislány portréja c. festményéről készült ofszet nyomat, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 25×21,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1930 Galeria Clasicilor - Pictura Renasterii. Arad, 1930. 60 planse colorate. 60 t. Egészvászon kötésű mappában
1
14732.

1930 Galeria Clasicilor - Pictura Renasterii. Arad, 1930. 60 planse colorate. 60 t. Egészvászon kötésű mappában

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 18 db városképes fotó sorozat, fényképgyűjtemény
1
14733.

cca 1930 18 db városképes fotó sorozat, fényképgyűjtemény

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1930-1940 Erdélyi Helikon - Hívogató, szakadásokkal
1
14734.

cca 1930-1940 Erdélyi Helikon - Hívogató, szakadásokkal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
9
 
cca 1930-1940 Royal Orfeum Menetrend - képekkel illusztrált műsorfüzet, 16p
1
14735.

cca 1930-1940 Royal Orfeum Menetrend - képekkel illusztrált műsorfüzet, 16p

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
cca 1930-1940 Hódmezővásárhelyi Nyári Színkör műsora
1
14736.

cca 1930-1940 Hódmezővásárhelyi Nyári Színkör műsora

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930-1950 5 db német és 2 db amerikai képes utazási prospektus
1
14737.

cca 1930-1950 5 db német és 2 db amerikai képes utazási prospektus

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1931 Belvárosi Mozi igazgatósága szórólap, benne az "Afrika beszél"című film ismertetőjével
1
14738.

1931 Belvárosi Mozi igazgatósága szórólap, benne az "Afrika beszél"című film ismertetőjével

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1931 Belvárosi Mozi Rt. Szeged szórólapja, benne a Trader Horn film ismertetője
1
14739.

1931 Belvárosi Mozi Rt. Szeged szórólapja, benne a Trader Horn film ismertetője

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1931 Vadászati tilalmi időszakok, nyomtatvány, 12x8 cm
1
14740.

cca 1931 Vadászati tilalmi időszakok, nyomtatvány, 12x8 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1931 A Villamos című szaklap 3 db száma
1
14741.

1931 A Villamos című szaklap 3 db száma

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1932-1934 Szegedi gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. 1932. szept-jun. Szerk.: Katona Dávid. + Karaffiáth Jenő: Az egységes magyar gyorsírás alapokmányának kiegészítése és módosítása. A gyorsírás kötelező középiskolai tanítása. "Szegedi Gyorsíró" melléklete.; 1934 Az 1934. évi Fabro Henrik emlékverseny. Összeáll.: Kondói Kiss József, Nosz Gyula.;  1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
1
14742.

1932-1934 Szegedi gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. 1932. szept-jun. Szerk.: Katona Dávid. + Karaffiáth Jenő: Az egységes magyar gyorsírás alapokmányának kiegészítése és módosítása. A gyorsírás kötelező középiskolai tanítása. "Szegedi Gyorsíró" melléklete.; 1934 Az 1934. évi Fabro Henrik emlékverseny. Összeáll.: Kondói Kiss József, Nosz Gyula.; 1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse