Drucksachen

Zahl der Lose: 349

1956 3 db forradalmi újság: Magyar Nemzet XIX. évf. 254. és 255. sz., 1956. okt. 31. - nov. 1. + Magyar Honvéd I. évf. 3. sz., 1956. nov. 1. Vegyes állapotban.
14815.

Rufpreis:
1 600 HUF

1956 "Nagy Imrében bizalmunk!" az Egyetemi Forradalmi Diákbizottság 1956-os röplapja, szép állapotban
14816.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956 Igazság, a magyar forradalmi ifjúság és honvédek lapja 5 db száma: okt. 27. és 30., nov. 1., 6. és 7., a forradalom híreivel (Beszélgetés Maléter Pál ezredessel stb.), szakadásokkal, sérülésekkel
14817.

Rufpreis:
3 000 HUF

14818.

Rufpreis:
2 000 HUF

14819.

Rufpreis:
2 000 HUF

14820.

Rufpreis:
2 000 HUF

1956 Erotikus, pajzán kalendárium, 13 db kártya, 14x9 cm méretben
14821.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956 Az Élet és Tudomány temészettudományos kalendárium. Kiadói papírkötésben
14822.

Rufpreis:
800 HUF

1957-1978 Fotó c. magazin 14 db száma (1957. és 1975-1978. évfolyamokból), fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva, vegyes állapotban
14823.

Rufpreis:
1 600 HUF

1958 Divatkurir ősz-tél, 21 db színes női divatkép, ofszet nyomat, papír, 33,5x23,5 cm.
14824.

Rufpreis:
1 800 HUF
15

1958-1959 3 db filmjegyzék füzet: Játékfilmjegyzék 1958. okt. 1-től 1959. jún. 31-ig + Játékfilm pótjegyzék az 1958. ápr. 1-től szept. 30-ig megjelent filmekről + II. sz. pótfüzet az 1958. júl. 1-től okt. 31-ig megjelent rövidfilmekről
14825.

Rufpreis:
1 200 HUF

1959 3 db vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, jobb felső sarkában kissé foltos, 37,5x28,5 cm
14826.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF