Drucksachen

Zahl der Lose: 349

1983 Könyves király, történelmi képregény, Fehér Tibor regénye nyomán írta és rajzolta: Zórád Ernő. Bp., Révai-ny., 48 p. Kissé szakadt, koszos borítóval.
14876.

Rufpreis:
2 800 HUF

1984 Régi magyar várak. A Magyar Nemzeti Múzeum Történelmi Képcsarnoka 16 metszetének fakszimile kiadása. Bp., 1984, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói karton mappában, gerincen apró sérülésekkel. 49x34 cm
14877.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1985 K. Episzkóp, Bp., SKÁLA - MTI Fotó, 4 sztl. lev.
14878.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1985-1990 7 db Malév és más repülős újság valamint egy Hollóházi repülőnap plakett
14879.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1986 Kardos Tamás fotóművész munkásságát ismertető füzet, fekete-fehér fotókkal illusztrált
14880.

Rufpreis:
1 000 HUF

1986 KISZ kongresszus, propaganda nyomtatvány fiatalok részére
14881.

Rufpreis:
1 600 HUF

1988 Jethro Tull koncertjegy a budapesti koncertre
14882.

Rufpreis:
1 800 HUF

1988 Marvel Comics - De X-Mannen. A Marvel X-Men képregényének holland kiadása. Naarden, Juniorpress, 32 p. Színes illusztrációkkal, holland nyelven. Korának megfelelő állapotban.
14883.

Rufpreis:
1 000 HUF

1989 Magyar Nemzet LII. évf. 246. sz., 1989. okt. 1.: "Az Országgyűlés kimondta a pártállam trónfosztását." Szerk.: Soltész István. Bp., Athenaeum, 12 p.
14884.

Rufpreis:
1 200 HUF

1989 Magyar Nemzet LII. évf. 164. sz., 1989. júl. 15.: "Mély részvéttel kísérték utolsó útjára Kádár Jánost". Szerk.: Soltész István. Bp., Athenaeum, 16 p.
14885.

Rufpreis:
1 400 HUF

1989 Magyar Nemzet LII. évf. 303. sz., 1989. dec. 27.  "Világszerte mérlegelik a Ceausescu házaspár gyors kivégzésének körülményeit." Szerk.: Soltész István. Bp., Athenaeum,8 p.
14886.

Rufpreis:
1 400 HUF

1989 Magyar Nemzet 2 száma, bennük a kor híreivel.
14887.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF