1983 Könyves király, történelmi képregény, Fehér Tibor regénye nyomán írta és rajzolta: Zórád Ernő. Bp., Révai-ny., 48 p. Kissé szakadt, koszos borítóval.
1984 Régi magyar várak. A Magyar Nemzeti Múzeum Történelmi Képcsarnoka 16 metszetének fakszimile kiadása. Bp., 1984, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói karton mappában, gerincen apró sérülésekkel. 49x34 cm
1988 Marvel Comics - De X-Mannen. A Marvel X-Men képregényének holland kiadása. Naarden, Juniorpress, 32 p. Színes illusztrációkkal, holland nyelven. Korának megfelelő állapotban.
1989 Magyar Nemzet LII. évf. 246. sz., 1989. okt. 1.: "Az Országgyűlés kimondta a pártállam trónfosztását." Szerk.: Soltész István. Bp., Athenaeum, 12 p.
1989 Magyar Nemzet LII. évf. 303. sz., 1989. dec. 27. "Világszerte mérlegelik a Ceausescu házaspár gyors kivégzésének körülményeit." Szerk.: Soltész István. Bp., Athenaeum,8 p.