1970 Szász Endre legnagyobb festőkről készült naptára,, magyar, német, orosz, angol és francia nyelvű tájékoztatóval, első két lapon lapszéli apró szakadással, máskülönben jó állapotban, 49,5×32,5 cm
1970 Beautiful Airliners - Transportation Series. Tokyo, Froebel-kan Co. Ltd. Egészoldalas, színes fotókkal illusztrálva (Concorde, Douglas, Boeing és egyéb utasszállító repülőgépek képeivel), angol nyelven. Keménytáblás kötés.
cca 1970-1980 Historische Stadtbilder nach alten Originalen. 3 Handvergrösserungen auf Fotoleinen. Dresden, én., DLK Dresden, szakadt papírmappában, 3 t., 26x34 cm
cca 1970-90 Ferdi Afflerbach (1922-2005): Vogel Gryff, Umzug der drei Ehrengesellschaften Kleinbasels. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, 36x104 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL AZ IRODÁNKBAN! / ONLY PERSONAL COLLECTION!