cca 1880 Aggteleki cseppkő-barlang (Aggteleker Tropfstein-Höhle). Leporelló 18 db fekete-fehér fotóval. Divald Károly, Eperjes. Aranyozott, festett egészvászon-kötésben, ázott borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, 17x11 cm.