Antik

Zahl der Lose: 181

XIX. sz. vége körüli fotóalbum, keményhátú vizitkártyák és kabinetfotók számára, belül litografált díszekkel. Díszes, dombornyomott bőr borítással, korának megfelelő, kopottas állapotban, több lap sérült. 28x21,5 cm
11806.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Art deco többrészes kínáló tálca, ezüstözött alpakka, 4 db üvegbetéttel (egy hiányzik, közte egy sérült), jelzés nélkül, 48x17x21 cm
11807.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Antik tajtékpipa, fa szárral, jelzett (JHNS) alpakka szerelékkel. Korának megfelelő állapotban, h: 36 cm
11808.

Rufpreis:
5 000 HUF

Retro fazonú falikar festett fehér burával kb 35 cm
11809.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dinant belga réz kaspó, sárkányos motívummal, jelzett, 30x11x13cm
11810.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szecessziós bronz gyertyatartópár, kopásokkal, m: 23 cm
11811.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Francia kávédaráló, felújított állapotban, 1880-90 körül. M: 31 cm
11812.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Ligatúrás jelzéssel: Díszpaletta 1882. Két oldalú. Egyik oldalán, Hölgy portréja, olaj. Másik oldalán, Férfi portréja. Tus. Szerelmes idézettel angolul. Korának megfelelő állapotban. Jelzett. 32,5x23cm (Gyűjtői darab!!)
11813.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

1942 Orosz löveg váza, magyar felirattal és címerrel, 1942 Emlék. M: 25,5 cm
11814.

Rufpreis:
12 000 HUF

"Zipernovszky Gépipari Pécs" (Zipernowsky Károly Műszaki Technikum) retró domborműves vörösréz fali dísztál, jelzés nélkül, d: 27,5 cm
11815.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kámea, kagylóból faragott 20 mm
11816.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kínai jáde tubákos szelence fém nyeles korall kupakkal, kis sérüléssel, m: 8 cm
11817.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF