Antik Zahl der Lose: 181
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2752565
11806
429
5500
Antique
XIX. sz. vége körüli fotóalbum, keményhátú vizitkártyák és kabinetfotók számára, belül litografált díszekkel. Díszes, dombornyomott bőr borítással, korának megfelelő, kopottas állapotban, több lap sérült. 28x21,5 cm 2752177
11807
429
8500
Antique
Art deco többrészes kínáló tálca, ezüstözött alpakka, 4 db üvegbetéttel (egy hiányzik, közte egy sérült), jelzés nélkül, 48x17x21 cm
2747507
11808
429
Antique
Antik tajtékpipa, fa szárral, jelzett (JHNS) alpakka szerelékkel. Korának megfelelő állapotban, h: 36 cm 2757366
11809
429
Antique
Retro fazonú falikar festett fehér burával kb 35 cm
2754727
11810
429
Antique
Dinant belga réz kaspó, sárkányos motívummal, jelzett, 30x11x13cm
2754749
11811
429
50000
Antique
Szecessziós bronz gyertyatartópár, kopásokkal, m: 23 cm
2754753
11812
429
34000
Antique
Francia kávédaráló, felújított állapotban, 1880-90 körül. M: 31 cm
2755833
11813
429
120000
Antique
Ligatúrás jelzéssel: Díszpaletta 1882. Két oldalú. Egyik oldalán, Hölgy portréja, olaj. Másik oldalán, Férfi portréja. Tus. Szerelmes idézettel angolul. Korának megfelelő állapotban. Jelzett. 32,5x23cm (Gyűjtői darab!!)
2755778
11814
429
Antique
1942 Orosz löveg váza, magyar felirattal és címerrel, 1942 Emlék. M: 25,5 cm
2751934
11815
429
Antique
"Zipernovszky Gépipari Pécs" (Zipernowsky Károly Műszaki Technikum) retró domborműves vörösréz fali dísztál, jelzés nélkül, d: 27,5 cm
2752201
11816
429
Antique
Kámea, kagylóból faragott 20 mm
2755211
11817
429
40000
Antique
Kínai jáde tubákos szelence fém nyeles korall kupakkal, kis sérüléssel, m: 8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF