Antik

Zahl der Lose: 181

Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy medállal, h: 42 cm
11830.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Percz János: Medál. Jelzés nélkül, kis kopással, 6,5x2,5cm
11831.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

2dn antik képtartó, régi nyomattal, fém hátlappal, korának megfelelő állapotban, 9x7cm
11832.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Marton Alajos: Siketfajdos tál. Vésett, Jelzett. Réz 14x14 cm
11833.

Rufpreis:
3 000 HUF

Marton Alajos Budapest, Art Deco doboz, ezüstözött alpakka, fa betéttel, szép állapotban. Jelzett. 8,5x9 cm
11834.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csont szivartartó, fa betéttel, hajó motívumokkal díszített, h: 16,5 cm
11835.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

Aranyozott Szent Korona miniatűr eredeti dobozában, 20 mm
11836.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bronz Szent Korona miniatűr díszkövekkel eredeti dobozában, 20 mm
11837.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Kótai József (1940- ): Király. Réz falidísz, jelzett, 20x9,5cm
11838.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1890 fém fedeles üveg tartó, fedelén plasztikus harcoló sas-kígyó motívummal, tüziaranyozás nyomokkal, rozsdás, üveg kopott, 12x15x11 cm
11839.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Berndorf alpakka díszített hat személyes halas evőeszköz készlet, díszdobozban. Jelzett.
11840.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Márvány levélnehezék. 17x11 cm
11841.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF