Antik Zahl der Lose: 181
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2747189
11878
429
Antique
Szandrik cukordoboz, fém, jelzett, kopásokkal, 12x15 cm 2747188
11879
429
Antique
Albert Köhler u. Cie osztrák cukordoboz, fém, jelzett, kopásokkal, nemesi monogrammal, m: 16,5 cm 2747239
11880
429
50000
Antique
1916 Saska. Kozák kard. Korának megfelelő állapotban. h: 64 cm 2747238
11881
429
40000
Antique
Paul Räth / Herman Haack - Csillagászati gömb - 1950 körül. Nincs kipróbálva, jelzett, m: 46 cm. Korának megfelelő állapotban. / Paul Räth / Herman Haack - Himmelsglobus - Celestial Globe - 1950
2747259
11882
429
Antique
Antik ón korsó, jelzés nélkül, Vésett monogrammal, korának megfelelő állapotban, m: 18 cm 2747260
11883
429
Antique
Antik ón pohár, jelzett, korának megfelelő állapotban, m: 10,5 cm 2747261
11884
429
11000
Antique
Antik ón korsó, figurális, tetején München látképe, jelzés nélkül, Vésett: Esküvői korsó 1896., korának megfelelő állapotban, m: 17,5 cm 2747262
11885
429
Antique
7 db ón tálka, részben jelzett, kopásnyomokkal, d: 10-19 cm 2747258
11886
429
Antique
Antik ón kiöntő, jelzés nélkül, Vésett felirat: E.M. Boston 1861., korának megfelelő állapotban, m: 30 cm 2747253
11887
429
Antique
Antik ón tál, jelzett, korának megfelelő állapotban, d: 35 cm 2747252
11888
429
Antique
Antik ón tál, Vésett: (1759 KF) jelzett, korának megfelelő állapotban, d: 32,5 cm 2747251
11889
429
Antique
Antik ón tál, jelzett, korának megfelelő állapotban, d: 35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF