Antik Zahl der Lose: 181
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2748095
11866
429
28000
Antique
10darabos, antik gyalu készlet. H: 14-47 cm
2748100
11867
429
Antique
Antik kuglóf forma, kopott, d: 22 cm
2747505
11868
429
Antique
Tündéres bonbonier, porcelán, tetején bronz figura, jelzett, antikolt, m: 16 cm 2747508
11869
429
28000
Antique
Olvashatatlan kínai jelzéssel: Madaras bőség szaru, bronz, XX. sz első fele, kis kopásokkal, m: 16,5 cm
2747510
11870
429
Antique
Holland, figurális bronz csengő, gyönyörű hanggal, m: 12 cm 2747517
11871
429
Antique
1909. Antik feszület. Porcelán korpusz, fa alapon, falra akasztható, Korának megfelelő kopásokkal és minimális lepattanásokkal, 32x15,5cm 2747528
11872
429
Antique
Szecessziós Bronz kínáló, üvegbetéttel, kopásnyomokkal, m: 22 cm 2747399
11873
429
28000
Antique
Bronz gyertyatartó pár, kicsit ferde, kopott, m: 35 cm 2747400
11874
429
22000
Antique
Antik ón virágtartó, kopásokkal,kis lukkal, h: 40 cm 2747191
11875
429
Antique
Berndorf kiöntő, ezüstözött alpakka, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
2747431
11876
429
28000
Antique
Vintage Versace napszemüveg, Jelzett, kopásokkal.
2747190
11877
429
Antique
Jugendstil, szecessziós, cukordoboz, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF