Antik

Zahl der Lose: 181

10darabos, antik gyalu készlet. H: 14-47 cm
11866.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Antik kuglóf forma, kopott, d: 22 cm
11867.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tündéres bonbonier, porcelán, tetején bronz figura, jelzett, antikolt, m: 16 cm
11868.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan kínai jelzéssel: Madaras bőség szaru, bronz, XX. sz első fele, kis kopásokkal, m: 16,5 cm
11869.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Holland, figurális bronz csengő, gyönyörű hanggal, m: 12 cm
11870.

Rufpreis:
12 000 HUF

1909. Antik feszület. Porcelán korpusz, fa alapon, falra akasztható, Korának megfelelő kopásokkal és minimális lepattanásokkal, 32x15,5cm
11871.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szecessziós Bronz kínáló, üvegbetéttel, kopásnyomokkal, m: 22 cm
11872.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bronz gyertyatartó pár, kicsit ferde, kopott, m: 35 cm
11873.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Antik ón virágtartó, kopásokkal,kis lukkal, h: 40 cm
11874.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Berndorf kiöntő, ezüstözött alpakka, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11875.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vintage Versace napszemüveg, Jelzett, kopásokkal.
11876.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Jugendstil, szecessziós, cukordoboz, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 14 cm
11877.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF