Antik Zahl der Lose: 181
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2747250
11890
429
Antique
Antik ón kiöntő, jelzett, korának megfelelő állapotban, m: 32 cm 2747249
11891
429
Antique
Antik ón kupa, jelzett, korának megfelelő állapotban, m: 28 cm 2753081
11892
429
Antique
Iszlám réz fali tányér, kézzel kalapált, hibátlan, d: 20 cm
2753088
11893
429
Antique
1910-20 körül Nizza üvegképes, faperemes, fémfüles tálca. Le Palais de la Jetee, Jetty Palace látképével díszítve. Kopásokkal, 18x45 cm 2753897
11894
429
Antique
Tevan Margit (1901-1978): Bibliai jelenet, fém doboz, jelzett, kopott, 13x14 cm 2753902
11895
429
Antique
Mészáros jelzéssel: Iparművészeti réz tálka, d: 12 cm
2746869
11896
429
Antique
Antik római használati tárgyak egy tálcával 2753265
11897
429
4400
Antique
Szecesszió (Jugendstil) fényképalbum, bársony borítással, réz veretekkel, fém csattal, 1900 körül. Kopott, fotók nélkül, albumlapok sérültek. 25x19x4 cm
2753325
11898
429
Antique
Antik fényképalbum, aranyszínű florális ornamentikával díszített bőrkötésben, aranyozott lapélekkel, 1890-1900 körül. Kissé kopott, fotók nélkül, albumlapok részben sérültek. 27x212x5 cm 2753290
11899
429
4400
Antique
Szecesszió (Jugendstil) fényképalbum, bársony borítással, réz veretekkel, fém csattal, 1900 körül. Kopott, fotók nélkül, albumlapok sérültek, középső historizáló stílusú veret feltehetően pótolt. 26x21x5 cm
2753215
11900
429
28000
Antique
Bronz 3 ágú lámpa, ernyőkkel. m: 47 cm. (Érintésvédelem szempontjából nincs bevizsgálva) 2752971
11901
429
Antique
Kopcsányi Ottó (1933-2016): réz iparművész napocskás dísz tányér. Jelzett d: 28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF