Antik

Zahl der Lose: 181

Kiöntő garnitúra, fém, jelzés nélkül, kopásokkal.
11782.

Rufpreis:
8 000 HUF

11783.

Rufpreis:
5 000 HUF

11784.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Szervírozó villa és kanál, dobozban, jelzett, h: 29 cm
11785.

Rufpreis:
12 000 HUF

Art Deco kínáló, fém, üvegbetéttel, jelzés nélkül, kopott, m: 17,5 cm
11786.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Royal szálló fedeles alpakka kínáló tál. d: 31 cm
11787.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik keleti thangka, Gyógyító Buddha, kézzel festett, korának megfelelő állapotban. 67x45 cm
11788.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

11789.

Rufpreis:
2 400 HUF

11790.

Rufpreis:
2 400 HUF

Összesen 5 db antik üvegre nyomtatott dia mese jelenetekkel, matricás, 1890-1900 körül, kopott, részben sérült, 3,5x13 cm (3 db), 4,5x15 cm, 10x30 cm
11791.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

2 db réz relief, ón alapon antik jelenetekkel. 31x5,5 cm, 26x5,5 cm Fa keretben- XIX. sz.
11792.

Rufpreis:
6 000 HUF

11793.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF