Antik Zahl der Lose: 181
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2712285
11782
429
Antique
Kiöntő garnitúra, fém, jelzés nélkül, kopásokkal.
2624014
11783
429
Antique
2703224
11784
429
24000
Antique
2703175
11785
429
Antique
Szervírozó villa és kanál, dobozban, jelzett, h: 29 cm
2723219
11786
429
Antique
Art Deco kínáló, fém, üvegbetéttel, jelzés nélkül, kopott, m: 17,5 cm 2719098
11787
429
Antique
Royal szálló fedeles alpakka kínáló tál. d: 31 cm 2685344
11788
429
34000
Antique
Antik keleti thangka, Gyógyító Buddha, kézzel festett, korának megfelelő állapotban. 67x45 cm 2735304
11789
429
Antique
2735321
11790
429
Antique
2720985
11791
429
3800
Antique
Összesen 5 db antik üvegre nyomtatott dia mese jelenetekkel, matricás, 1890-1900 körül, kopott, részben sérült, 3,5x13 cm (3 db), 4,5x15 cm, 10x30 cm
2703531
11792
429
Antique
2 db réz relief, ón alapon antik jelenetekkel. 31x5,5 cm, 26x5,5 cm Fa keretben- XIX. sz.
2684210
11793
429
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF