Antik Zahl der Lose: 181
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2718701
11794
429
14000
Antique
Tigris. Selyem gobelin. Észak-Korea XX. sz. közepe. Üvegezett keretben, kereten (a fotón nem látható) sérülésekkel. 75x50 cm 2721375
11795
429
Antique
cca 1900 Vilmos császár és családja nagy méretű olajnyomat üvegezett keretben 35x46 cm
2722275
11796
429
Antique
Murillo után, Ballin metszése: Mária a hittérítőkkel. Rézkarc, papír. Jelzett a karc alatt nyomtatva. OMKT 1872. évi albumlapja. Sérült, foltos. 51,5x10 cm 2599691
11797
429
26000
Antique
1956 Mecher János vitorlázó repülőpakett, fa, kopott, jelzett m: 31cm
2714085
11798
429
28000
Antique
2757591
11799
429
Antique
Parker asztali tolltartó, jelzett, 16,5x10 cm 2756635
11800
429
Antique
Szecessziós keresztelő egyszemélyes evőeszköz készlet, 4 db-os, monogramos, a kés jelzett solingeni acél pengével. Eredeti dobozában, korának megfelelő állapotban, 24,5x15x4 cm
2757328
11801
429
Antique
Parisiana Mulató Bp., szecessziós ezüstözött alpakka tálka gyufatartóval, XX. sz. eleje. Jelzett (Szandrik), sorozatszámmal, korának megfelelő állapotban, 13,5x12,5x14 cm
2756683
11802
429
Antique
Szecessziós ón tinta- és tolltartó Eiffel-toronnyal, a fedél tetején a Sacré-Coeur bazilika képével, betét nélkül. Jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, 12,5x10x10,5 cm
2756044
11803
429
Antique
Templomi falikar pár, faragott fa, historizáló, aranyozott gipszbevonattal. Foglalattal, új kábelezéssel, korának megfelelő sérülésekkel, 24x14,5 cm 2754034
11804
429
9500
Antique
2754015
11805
429
5500
Antique
Vin Bravais antik, szecessziós bronz asztali pohártartó. Jelzett, m: 17,5 cm. Hozzá 2 db későbbi, beleillő, mintás üvegpohárral. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF