Antik

Zahl der Lose: 181

Tigris. Selyem gobelin. Észak-Korea XX. sz. közepe. Üvegezett keretben, kereten (a fotón nem látható) sérülésekkel. 75x50 cm
11794.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1900 Vilmos császár és családja nagy méretű olajnyomat üvegezett keretben 35x46 cm
11795.

Rufpreis:
5 000 HUF

Murillo után, Ballin metszése: Mária a hittérítőkkel. Rézkarc, papír. Jelzett a karc alatt nyomtatva. OMKT 1872. évi albumlapja. Sérült, foltos. 51,5x10 cm
11796.

Rufpreis:
2 400 HUF

11797.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

11798.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Parker asztali tolltartó, jelzett, 16,5x10 cm
11799.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szecessziós keresztelő egyszemélyes evőeszköz készlet, 4 db-os, monogramos, a kés jelzett solingeni acél pengével. Eredeti dobozában, korának megfelelő állapotban, 24,5x15x4 cm
11800.

Rufpreis:
6 000 HUF

Parisiana Mulató Bp., szecessziós ezüstözött alpakka tálka gyufatartóval, XX. sz. eleje. Jelzett (Szandrik), sorozatszámmal, korának megfelelő állapotban, 13,5x12,5x14 cm
11801.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szecessziós ón tinta- és tolltartó Eiffel-toronnyal, a fedél tetején a Sacré-Coeur bazilika képével, betét nélkül. Jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, 12,5x10x10,5 cm
11802.

Rufpreis:
4 000 HUF

Templomi falikar pár, faragott fa, historizáló, aranyozott gipszbevonattal. Foglalattal, új kábelezéssel, korának megfelelő sérülésekkel, 24x14,5 cm
11803.

Rufpreis:
2 400 HUF

11804.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Vin Bravais antik, szecessziós bronz asztali pohártartó. Jelzett, m: 17,5 cm. Hozzá 2 db későbbi, beleillő, mintás üvegpohárral.
11805.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF