Tigris. Selyem gobelin. Észak-Korea XX. sz. közepe. Üvegezett keretben... https://www.darabanth.com/de/429-Fernauktion/429.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500031/Tigris-Selyem-gobelin-Eszak-Korea-XX-sz-kozepe-Uvegezett-keretben-kereten-a-foton-nem-la~II2718701
2718701
11794
429
14000
Antique
Beschreibung: Tigris. Selyem gobelin. Észak-Korea XX. sz. közepe. Üvegezett keretben, kereten (a fotón nem látható) sérülésekkel. 75x50 cm
: pk