Antik

Zahl der Lose: 181

Porcelán medál, jelzett: Elan. D: 4 cm
11758.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pu-taj (Nevető Buddha), faragott csont, jelzés nélkül, m: 5,5 cm
11759.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Elefánt , faragott csont, jelzés nélkül, m: 5 cm
11760.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

11761.

Rufpreis:
8 000 HUF

Díszes ezüstözött alpakka cukorfogó, jelzett, h: 18 cm
11762.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 részes kínáló, ezüstözött fém, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 12 cm
11763.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szecessziós tálca, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, minimális kopásokkal, 50x28cm
11764.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bortartó és gyümölcskosár, nikkelezett fém, jelzés nélkül, m: 25 cm, d: 24 cm
11765.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ónix íróasztali készlet bronz szerelékkel, 4 db-os, kopásnyomokkal
11766.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan jelzéssel: Madonna gyermekével. Tűzzománc, fára applikálva. Tűzzománc mérete: 16,5x9,3 cm
11767.

Rufpreis:
5 000 HUF

11768.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

11769.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF