https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 181
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2731497
11758
429
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Porcelán medál, jelzett: Elan. D: 4 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2735243
11759
429
0
16000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Pu-taj (Nevető Buddha), faragott csont, jelzés nélkül, m: 5,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2735247
11760
429
0
11000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Elefánt , faragott csont, jelzés nélkül, m: 5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2526372
11761
429
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós dombornyomott kép, préselt vörösréz, kopott, OBS lapra applikálva, a lapról lejár. Jelzés nélkül. 16,5x16,5cm
Das Lot is nicht erreichbar
2747193
11762
429
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Díszes ezüstözött alpakka cukorfogó, jelzett, h: 18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2734049
11763
429
0
2800
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
3 részes kínáló, ezüstözött fém, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2694175
11764
429
0
5000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós tálca, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, minimális kopásokkal, 50x28cm 2694370
11765
429
0
3000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Bortartó és gyümölcskosár, nikkelezett fém, jelzés nélkül, m: 25 cm, d: 24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2630217
11766
429
0
2600
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Ónix íróasztali készlet bronz szerelékkel, 4 db-os, kopásnyomokkal 2729025
11767
429
0
5000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Madonna gyermekével. Tűzzománc, fára applikálva. Tűzzománc mérete: 16,5x9,3 cm 2579720
11768
429
0
26000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény, kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London), kosszal sérüléssel / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2631615
11769
429
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Makonde afrikai fali maszk, korának megfelelő állapotban, 20. század. 96x25cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse