https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 125

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1963. Sport fém díjérem (2xklf) mindkettő mellszalagon, gravírozva. Szign.:Szentesy T:2,2- patina
1
31566.

1963. Sport fém díjérem (2xklf) mindkettő mellszalagon, gravírozva. Szign.:Szentesy T:2,2- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina
1
31567.

~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970-1980. Olimpiai zománcfestett Br kitűző hátoldalon "VINCZE D." gyártói jelzéssel T:2
1
31568.

~1970-1980. Olimpiai zománcfestett Br kitűző hátoldalon "VINCZE D." gyártói jelzéssel T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina
1
31569.

~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1970. "Falusi Dolgozók XIX. Spartakiádja Országos Döntő Kecskemét 1970" egyoldalas gravírozott, részben zománcozott sport emlékplakett, eredeti tokban (105x90mm) T:1-
1
31570.

1970. "Falusi Dolgozók XIX. Spartakiádja Országos Döntő Kecskemét 1970" egyoldalas gravírozott, részben zománcozott sport emlékplakett, eredeti tokban (105x90mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
5
 
1974. "Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek" Br díjérem (50mm) T:1-
1
31571.

1974. "Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek" Br díjérem (50mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1980 k. "GEAC Kupa I., II., III." jelzett hollóházi porcelán díjérem mellszalagon (3xklf) T:1-
1
31572.

1980 k. "GEAC Kupa I., II., III." jelzett hollóházi porcelán díjérem mellszalagon (3xklf) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980" jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~3,36g/0.835/27x22mm) T:1 (eredetileg PP)
1
31573.

1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980" jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~3,36g/0.835/27x22mm) T:1 (eredetileg PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1980. "Jó munkáért Dr. Vizkelety Lászlónak - MTS (Magyar Testnevelési és Sportszövetség) Bp. Tanácsa" egyoldalas, plexi üvegre applikált, zománcozott Br plakett, gravírozva (75x53mm) T:2- patina, karc, ph
1
31574.

~1980. "Jó munkáért Dr. Vizkelety Lászlónak - MTS (Magyar Testnevelési és Sportszövetség) Bp. Tanácsa" egyoldalas, plexi üvegre applikált, zománcozott Br plakett, gravírozva (75x53mm) T:2- patina, karc, ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1981. "Szeged 1981 / Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1-
1
31575.

1981. "Szeged 1981 / Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1983. "Ejtőernyős verseny - Bakony kupa - Asbóth SE. - Veszprém 1983 jún. 26.- júl. 1." egyoldalas fém emlékérem (103x120mm) T:2 patina, karc
1
31576.

1983. "Ejtőernyős verseny - Bakony kupa - Asbóth SE. - Veszprém 1983 jún. 26.- júl. 1." egyoldalas fém emlékérem (103x120mm) T:2 patina, karc

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad" Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina
1
31577.

1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad" Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse