https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 125
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2660924
31566
422
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1963. Sport fém díjérem (2xklf) mindkettő mellszalagon, gravírozva. Szign.:Szentesy T:2,2- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2621140
31567
422
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2595364
31568
422
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970-1980. Olimpiai zománcfestett Br kitűző hátoldalon "VINCZE D." gyártói jelzéssel T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2619672
31569
422
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina
Das Lot is nicht erreichbar
2660361
31570
422
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1970. "Falusi Dolgozók XIX. Spartakiádja Országos Döntő Kecskemét 1970" egyoldalas gravírozott, részben zománcozott sport emlékplakett, eredeti tokban (105x90mm) T:1- 2653073
31571
422
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1974. "Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek" Br díjérem (50mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2683220
31572
422
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1980 k. "GEAC Kupa I., II., III." jelzett hollóházi porcelán díjérem mellszalagon (3xklf) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2678228
31573
422
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980" jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~3,36g/0.835/27x22mm) T:1 (eredetileg PP) 2621023
31574
422
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1980. "Jó munkáért Dr. Vizkelety Lászlónak - MTS (Magyar Testnevelési és Sportszövetség) Bp. Tanácsa" egyoldalas, plexi üvegre applikált, zománcozott Br plakett, gravírozva (75x53mm) T:2- patina, karc, ph
Das Lot is nicht erreichbar
2642453
31575
422
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1981. "Szeged 1981 / Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2619823
31576
422
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1983. "Ejtőernyős verseny - Bakony kupa - Asbóth SE. - Veszprém 1983 jún. 26.- júl. 1." egyoldalas fém emlékérem (103x120mm) T:2 patina, karc 2682582
31577
422
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad" Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse