https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 125
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2665437
31482
422
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A jövő nemzedéke a nemzet jövője" kétoldalas ezüstözött Br díjérem gravírozva (61mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2622645
31483
422
0
6000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Bakonyi Sándor (1892-1937) 1936. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / KIZ. Férfi Egyes 1936. I." jelzett Ag plakett márvány alapzaton, "Ludvig" gyártói jelzéssel, hátoldalán "Ludvig Éremverő" pecséttel (105x70mm) T:2 patina, ph
Das Lot is nicht erreichbar
2622588
31484
422
0
6000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Cserenyei Kaltenbach István (1903-1979) 1941. "Steding Emlékverseny - Budapest 1941. XI.23." egyoldalas fém emlékplakett eredeti díszdobozában (150mm) T:1- patina, a tok kissé viseltes
Das Lot is nicht erreichbar
2683004
31485
422
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Dabóczi Mihály (1905-1980) 1948. "Lovag Santelli Italo 1935" Zn emlékérem, hátoldalán "GANZ T.E. 1948" gravírozással (50mm) T:1- 2682549
31486
422
0
3600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Edvi Illés György (1911-1991) 1944. "A sportban elért csúcseredmények jutalmául - Az Ulrich Sport Club - USC 1912-1942" egyoldalas Br sport díjérem (59mm) T:2- 2372972
31487
422
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Edvi Illés György (1911-1991) 1948. "Alapítva 1912-ben - Bajnoki érem - Újjáalakult 1948-ban - Bank Sportközpont" egyoldalas Br díjplakett, hátoldalán gravírozva (51x63mm) T:2 2372960
31488
422
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Edvi Illés György (1911-1991) 1948. "M.M.SZ.SZ. - Bankcsoportja - Bajnoki érem - Sporttitkárság" egyoldalas Br díjplakett, hátoldalán gravírozva (51x63mm) T:2 2622936
31489
422
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Edvi Illés György (1911-1991) 1948. "M.M.SZ.SZ. - Bankcsoportja - Bajnoki érem - Sporttitkárság / Teke csapat 1948. III." egyoldalas fém díjplakett, hátoldalán gravírozva (39x31mm) T:2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
2619498
31490
422
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka
Das Lot is nicht erreichbar
2585720
31491
422
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. "NSC (Nemzeti Sport Club)" egyoldalas, bronz lemezplakett (59mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2372650
31492
422
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / II. 1943" Zn emlékérem (49mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2684428
31493
422
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Iván István (1905-1968) 1948. "Magyar Gyephockey Bajnokság 1947-48. - I. - MKHSZ" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem. Ebben a szezonban a Vasas nyerte a magyar gyeplabda bajnokságot. (65mm) T:2,2- aranyozás kopott Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse