Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 125

~1940. "Kosárlabda" témájú zománcozott Br díjérem mellszalagon, "Ludvig" gyártói jelzéssel (36mm) T:1-
31542.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1940. "WMTK (Weiss Manfréd Testedző Kör) - 1940. VI. 9. - I." Br lemezplakett (44x61mm) lakkozott fa talapzaton (81x121mm) T:2
31543.

Rufpreis:
1 600 HUF

31544.

Rufpreis:
1 200 HUF

1942. "M.S.Sz. Hölgy Lesiklóbajnok 1942" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 évszám utolsó számjegyében kopottas festés
31545.

Rufpreis:
5 000 HUF

1942. "M.S.Sz. Hölgy Műlesiklóbajnok 1942" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2
31546.

Rufpreis:
5 000 HUF

31547.

Rufpreis:
5 000 HUF

31548.

Rufpreis:
5 000 HUF

1943. "M. Ae. SZ. (Magyar Aero Szövetség) Országos Modellverseny 1943" kétoldalas, ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2-
31549.

Rufpreis:
1 400 HUF

1943-1945. "Magyar Athletikai Szövetség" fém díjérem (6db) hátoldalukon klf gravírozással T:2,2-
31550.

Rufpreis:
2 000 HUF

1944. "Szent László / GÁZ 1944." Br díjérem. Szign.: Szabó G. T:1-
31551.

Rufpreis:
2 000 HUF

31552.

Rufpreis:
1 200 HUF

1947. "1947. Hölgy lesiklóbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2
31553.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF