https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 125

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ausztria 1902. jelzetlen Ag sportdíj szalagon (br.9,82g) T:1-,2 patina Austria 1902. unmarked Ag sports award on ribbon (br.9,82g) C:AU,XF patina
1
31590.

Ausztria 1902. jelzetlen Ag sportdíj szalagon (br.9,82g) T:1-,2 patina Austria 1902. unmarked Ag sports award on ribbon (br.9,82g) C:AU,XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ausztria 1953. "X. Akadémiai Téli Világjátékok - Ausztria 1953" aranyozott, zománcozott Br jelvény T:2- zománchiba, aranyozás kopott Austria 1953. "X. Akademische Welt Winterspiele - Österreich 1953" gilt and enamelled Br badge C:VF enamel error, worn gilt
1
31591.

Ausztria 1953. "X. Akadémiai Téli Világjátékok - Ausztria 1953" aranyozott, zománcozott Br jelvény T:2- zománchiba, aranyozás kopott Austria 1953. "X. Akademische Welt Winterspiele - Österreich 1953" gilt and enamelled Br badge C:VF enamel error, worn gilt

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ausztria 1980. "Az agyaggalamblövészet állami bajnokának Graz város sporthivatalától" részben zománcozott fém plakett eredeti tokban (71x102mm) T:1 Ausztria 1980. "Dem Staatsmeister 1986 im Wurftaubenschießen Hannes Gschier gewidmet vom Sportamt der Stadt Graz" partially enamelled metal plaque in original case (71x102mm) C:UNC
1
31592.

Ausztria 1980. "Az agyaggalamblövészet állami bajnokának Graz város sporthivatalától" részben zománcozott fém plakett eredeti tokban (71x102mm) T:1 Ausztria 1980. "Dem Staatsmeister 1986 im Wurftaubenschießen Hannes Gschier gewidmet vom Sportamt der Stadt Graz" partially enamelled metal plaque in original case (71x102mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ausztria 1986. "A lövészet állami bajnokának Graz Város Sporthivatalától" részben zománcozott fém plakett eredeti tokban (71x102mm) T:1 Ausztria 1986. "Dem Staatsmeister 1986 im Schiesssport Dr. Willi Schrempf gewidmet vom Sportamt der Stadt Graz" partially enamelled metal plaque in original case (71x102mm) C:UNC
1
31593.

Ausztria 1986. "A lövészet állami bajnokának Graz Város Sporthivatalától" részben zománcozott fém plakett eredeti tokban (71x102mm) T:1 Ausztria 1986. "Dem Staatsmeister 1986 im Schiesssport Dr. Willi Schrempf gewidmet vom Sportamt der Stadt Graz" partially enamelled metal plaque in original case (71x102mm) C:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Finnország 1943. "Finn Tornaszövetség/ Megemlékezés a finn-magyar válogatott mérkőzésről 1943" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem, peremén "Veljekset Sundqvist" gyártói jelzéssel (50mm) T:1- patina, kissé kopott ezüstözés Finland 1943. "Finnish Gymnastics Association / Commemoration of the Finnish-Hungarian National Team Match" two-sided, silver-plated Br sport commemorative medallion, with "Veljekset Sundqvist" maker's mark on edge (50mm) C:AU patina, slightly worn silver plating
1
31594.

Finnország 1943. "Finn Tornaszövetség/ Megemlékezés a finn-magyar válogatott mérkőzésről 1943" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem, peremén "Veljekset Sundqvist" gyártói jelzéssel (50mm) T:1- patina, kissé kopott ezüstözés Finland 1943. "Finnish Gymnastics Association / Commemoration of the Finnish-Hungarian National Team Match" two-sided, silver-plated Br sport commemorative medallion, with "Veljekset Sundqvist" maker's mark on edge (50mm) C:AU patina, slightly worn silver plating

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kína 2008. "Olimpiai fáklya" kétoldalas emlékérem (35mm) T:1 (eredetileg PP) China 2008. "Olympic flame" two-sided medallion (35mm) C:UNC (originally PP)
1
31595.

Kína 2008. "Olimpiai fáklya" kétoldalas emlékérem (35mm) T:1 (eredetileg PP) China 2008. "Olympic flame" two-sided medallion (35mm) C:UNC (originally PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lengyelország 1954. "Varsó" bronz díjplakett, hátoldalán gravírozott "Nemzetközi atlétikai verseny férfi gerelyhajító III. hely" szöveggel, eredeti tokban (83x61mm) T:2 Poland 1954. "Warszawa" bronze award plaque with engraved "International track and field competition for men javelin III.  place" text on the backside, in original case (83x61mm) C:XF
1
31596.

Lengyelország 1954. "Varsó" bronz díjplakett, hátoldalán gravírozott "Nemzetközi atlétikai verseny férfi gerelyhajító III. hely" szöveggel, eredeti tokban (83x61mm) T:2 Poland 1954. "Warszawa" bronze award plaque with engraved "International track and field competition for men javelin III. place" text on the backside, in original case (83x61mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lengyelország 1958. "V. Janusza Kusocińskiego Emléktorna - Varsó 1958. VI. 14-15. / Gerelyhajítás III. díj" Br díjérem, eredeti, de sérült tokban (50mm) T:1- Poland 1958. "V. Janusza Kusocińskiego Memorial Tournament - Warsaw 1958. VI. 14-15. / Javelin throw III. place" Br award medal in original but damaged case (50mm) C:AU
1
31597.

Lengyelország 1958. "V. Janusza Kusocińskiego Emléktorna - Varsó 1958. VI. 14-15. / Gerelyhajítás III. díj" Br díjérem, eredeti, de sérült tokban (50mm) T:1- Poland 1958. "V. Janusza Kusocińskiego Memorial Tournament - Warsaw 1958. VI. 14-15. / Javelin throw III. place" Br award medal in original but damaged case (50mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mexikó 1998. "Mexikói Öttusa Szövetség / Öttusa Világbajnokság - Mexikó, 1998" aranyozott Br emlékérem (48mm) T:1- Mexico 1998. "Federacion Mexicana Pentatlon Moderno (Mexican Modern Pentathlon Federation) / Campeonato Mundial de Pentatlon Moderno, 1998 (World Modern Pentathlon Championships)" gilt Br medallion (48mm) C:AU
1
31598.

Mexikó 1998. "Mexikói Öttusa Szövetség / Öttusa Világbajnokság - Mexikó, 1998" aranyozott Br emlékérem (48mm) T:1- Mexico 1998. "Federacion Mexicana Pentatlon Moderno (Mexican Modern Pentathlon Federation) / Campeonato Mundial de Pentatlon Moderno, 1998 (World Modern Pentathlon Championships)" gilt Br medallion (48mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia 1955. "Brit Játékok - Bemutatja a News of the World - 1955 - Anglia-Magyarország" Br díjplakett műanyag talapzaton, hátoldalán támasztékkal (163x113mm) T:1 United Kingdom 1955. "British Games - Presented by News of the World - 1955 - Great Britain v Hungary" Br plaque on a plastic slab, with supporter on the reverse (163x113mm) C:UNC
1
31599.

Nagy-Britannia 1955. "Brit Játékok - Bemutatja a News of the World - 1955 - Anglia-Magyarország" Br díjplakett műanyag talapzaton, hátoldalán támasztékkal (163x113mm) T:1 United Kingdom 1955. "British Games - Presented by News of the World - 1955 - Great Britain v Hungary" Br plaque on a plastic slab, with supporter on the reverse (163x113mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia / Anglia 2004. "Az angol labdarúgó-válogatott hivatalos éremgyűjteménye" kétoldalas Ni érmek az angol játékosok arcképével, hivatalos albumban (28db, 24xklf, teljes szett) T:1-2 United Kingdom / England 2004. "Official England squad medal collection" two-sided Ni medals with portrait of the English players (28pcs, 24xdiff, full set) C:UNC-XF
1
31600.

Nagy-Britannia / Anglia 2004. "Az angol labdarúgó-válogatott hivatalos éremgyűjteménye" kétoldalas Ni érmek az angol játékosok arcképével, hivatalos albumban (28db, 24xklf, teljes szett) T:1-2 United Kingdom / England 2004. "Official England squad medal collection" two-sided Ni medals with portrait of the English players (28pcs, 24xdiff, full set) C:UNC-XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szovjetunió 1982. "Biatlon - 'Izmash'" Br díjérem műanyag tokban (57mm) + Magyarország 1945. 10.000P T:AU,F patina / Soviet Union 1982. 'Biathlon - 'Izmash'" Br award medal in original case (57mm) + Hungary 1945. 10.000 Pengő C:AU,F
1
31601.

Szovjetunió 1982. "Biatlon - 'Izmash'" Br díjérem műanyag tokban (57mm) + Magyarország 1945. 10.000P T:AU,F patina / Soviet Union 1982. 'Biathlon - 'Izmash'" Br award medal in original case (57mm) + Hungary 1945. 10.000 Pengő C:AU,F

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse