Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 125
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2565243
31578
422
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1984. "Avas Kupa Igazságügyi Sportverseny - 1984 Sátoraljaújhely" jelzett Hollóházi porcelán emlékérem (86mm) T:1-,2
2656843
31579
422
Numismatik
1984. "Welcome Fogathajtó VB - 1984. Szilvásvárad-Eger" egyoldalas, öntött bronz sport emlékplakett (88x123mm) T:2 2619508
31580
422
Numismatik
2660338
31581
422
Numismatik
2684536
31582
422
Numismatik
2684444
31583
422
Numismatik
2004. "Fedettpályás Atlétikai Világbajnokság Budapest" kétoldalas, angol nyelvű, aranyozott emlékplakett (60x32mm) (2db) + 2004. "Fedettpályás Atlétikai Világbajnokság Budapest" kétoldalas, angol nyelvű, aranyozott díjérem füllel T:1-,2 2619625
31584
422
Numismatik
2681051
31585
422
Numismatik
DN Havasi gyopárral díszített, keresztezett sílécpár sapkajelvény (21x54mm) T:1-,2
2131541
31586
422
3400
Numismatik
2656342
31587
422
Numismatik
DN "Magyar Testnevelő Tanárok Országos Egyesülete - 1943" egyoldalas, aranyozott Br emlékérem tokban (58mm) T:1-,2
2132397
31588
422
Numismatik
2548368
31589
422
500
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF