Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 125

1984. "Avas Kupa Igazságügyi Sportverseny - 1984 Sátoraljaújhely" jelzett Hollóházi porcelán emlékérem (86mm) T:1-,2
31578.

Rufpreis:
800 HUF

1984. "Welcome Fogathajtó VB - 1984. Szilvásvárad-Eger" egyoldalas, öntött bronz sport emlékplakett (88x123mm) T:2
31579.

Rufpreis:
5 000 HUF

31580.

Rufpreis:
1 200 HUF

31581.

Rufpreis:
3 000 HUF

31582.

Rufpreis:
3 000 HUF

2004. "Fedettpályás Atlétikai Világbajnokság Budapest" kétoldalas, angol nyelvű, aranyozott emlékplakett (60x32mm) (2db) + 2004. "Fedettpályás Atlétikai Világbajnokság Budapest" kétoldalas, angol nyelvű, aranyozott díjérem füllel T:1-,2
31583.

Rufpreis:
2 000 HUF

31584.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN Havasi gyopárral díszített, keresztezett sílécpár sapkajelvény (21x54mm) T:1-,2
31585.

Rufpreis:
3 000 HUF

31586.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

DN "Magyar Testnevelő Tanárok Országos Egyesülete - 1943" egyoldalas, aranyozott Br emlékérem tokban (58mm) T:1-,2
31587.

Rufpreis:
2 000 HUF

31588.

Rufpreis:
3 000 HUF

31589.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF