Flohmarkt

Zahl der Lose: 563

3 db réz harang, 3 különböző hangzás, m: 10,5 cm
11859.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11860.

Rufpreis:
2 800 HUF

Őzbak, trófea fára applikálva, 30x10cm
11861.

Rufpreis:
4 000 HUF

5 db mécsestartó, kopott.
11862.

5 db mécsestartó, kopott.

Rufpreis:
1 400 HUF

11863.

Rufpreis:
1 400 HUF

4 db mécsestartó + kis kerámia lányka harang, kopásnyomokkal
11864.

Rufpreis:
1 000 HUF

11865.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db festett tojás, kis hajszálrepedéssel
11866.

Rufpreis:
1 000 HUF

11867.

Rufpreis:
5 000 HUF

Régi íróasztal garnitúra, Art Deco, erősen kopott, 42x63cm
11868.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Ezüstözött alpakka, kínáló üveggel, kopásnyomokkalm: 32 cm
11869.

Rufpreis:
8 000 HUF

11870.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF