https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Flohmarkt Zahl der Lose: 563
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2524335
11859
422
0
9000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
3 db réz harang, 3 különböző hangzás, m: 10,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2598101
11860
422
0
2800
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Retró dém doboz, fa betéttel, tetején vérszerződés relief, (Álmos, Előd, Ond, Kond, Tas, Huba, Töhötöm), jelzés nélkül, kopott, 18x10,5cm
Das Lot is nicht erreichbar
2602148
11861
422
0
4000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Őzbak, trófea fára applikálva, 30x10cm
Das Lot is nicht erreichbar
2496705
11862
422
0
1400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
5 db mécsestartó, kopott.
Das Lot is nicht erreichbar
2406543
11863
422
0
1400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes bolha tétel: porcelán Buddha figura, kerámia szív dísz, hűtőmágnesek, stb.
Das Lot is nicht erreichbar
2631351
11864
422
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
4 db mécsestartó + kis kerámia lányka harang, kopásnyomokkal
Das Lot is nicht erreichbar
2631384
11865
422
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Kis gyertya készlet, eredeti csomagolásában, virágos kis kerámia tálkával, bizsu karkötővel + egyiptomi sérült papirusz kép
Das Lot is nicht erreichbar
2631365
11866
422
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
3 db festett tojás, kis hajszálrepedéssel
Das Lot is nicht erreichbar
2652583
11867
422
0
5000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Diszkó "gömbös" Absolut vodkás palack, kopott, m: 27cm + Chivas asztali design lámpa, működik, kopásnyomokkal m: 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2652578
11868
422
0
9500
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Régi íróasztal garnitúra, Art Deco, erősen kopott, 42x63cm
Das Lot is nicht erreichbar
2652567
11869
422
0
8000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüstözött alpakka, kínáló üveggel, kopásnyomokkalm: 32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2583038
11870
422
0
3000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Olaj és ecet tartó, fém állvány + 2 db üveg dugóval, formába öntött, festett, kopásnyomokkal, 18x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse