Flohmarkt Zahl der Lose: 563
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2684670
12027
422
Flea Market
Régi asztali tintapárna, öntöttvas és filc, kopott, rozsdafoltos, 11x8,5 cm + Müller Testvérek Rt. reklámos tintaüveg tartó, fém, 5,5x5,5 cm + 2 db tollszár, az egyik trikolór 2653778
12028
422
7500
Flea Market
Lila, kézzel hímzett stóla, 190x70 cm
2684683
12029
422
Flea Market
Régi íróeszköz tétel: Névjegyboríték, Hirsch László és L. & C. Hardtmuth ceruza papírdobozok, tartalommal + Murillo rajzszög papírdoboz 2684864
12030
422
Flea Market
Kis retró bolha tétel, zseblámpa, kerékpárzománc, stb.
2684861
12031
422
900
Flea Market
Hévíz - fali kulcstartó, sérüléssel, 19×15 cm 2499958
12032
422
600
Flea Market
1967 Százszorszép Budapesti keksz és ostyagyár Bonbon, kartondoboz, sérült, benne 4 db leporelló (Montserrat, Eisenstadt, Toledo, Monaco) 15x11x5cm
2628524
12033
422
Flea Market
Bologna - Il Nettuno, olasz falikép dekoratív keretben, hátoldalán etikettel jelzett, 7x6 cm, külső méret: 18x17,5 cm 2644436
12034
422
4600
Flea Market
2644441
12035
422
4600
Flea Market
2644438
12036
422
4600
Flea Market
2506758
12037
422
Flea Market
Silver Crest hangszóró bontatlan csomagolásban.
2681337
12038
422
Flea Market
2 db régi zseblámpa, kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF