Flohmarkt Zahl der Lose: 563
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2564734
11883
422
Flea Market
Vörös márvány váza, kopott, m:21cm
2564733
11884
422
Flea Market
Lakozott papírmasé kacsa, ceyloni, jelzés nélkül, kopott, m:20cm
2587761
11885
422
Flea Market
Acél szódás palack, kopott, m: 29cm
2548466
11886
422
Flea Market
Fischer asztali barométer, réz, műanyag, kisebb kopásnyomokkal, 11,5x10,5 cm 2554158
11887
422
Flea Market
6 személyes likőrös készlet, alpakka, kopott.
2578357
11888
422
Flea Market
Ocram magneto terápiás készülék, működik.
2578346
11889
422
Flea Market
3 db kölnis üveg, egyik kicsi bontatlan, m:10-25cm
2587763
11890
422
Flea Market
2db két ágú bronz gyertyatartó, szép állapotban, m:25cm
2537776
11891
422
Flea Market
KODEN mélységmérő, hiányos, kopott, h:18,5cm 2537781
11892
422
15000
Flea Market
Lőtéri spotter működik, kopott, feltehetően MOFÉM gyártmány, jelzés nélkül, h:50cm
2647759
11893
422
Flea Market
Régi mérleg (10 kg-ig), tálcákkal, 54x21x30 cm (Rozsdás) 2593240
11894
422
Flea Market
Réz Nofertiti fejes fali dísz. 26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF