Flohmarkt Zahl der Lose: 563
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2585578
11871
422
Flea Market
Gyertyatartó pár, fém, kopott, m:21cm
2585580
11872
422
Flea Market
Kínálótál, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, kopott, d:21cm
2583179
11873
422
Flea Market
6 db fém ill. műanyag doboz, közte régebbiek (Chinoin, Agfa, stb.), vegyes méretben és állapotban
2583187
11874
422
Flea Market
6 db zománcfestett fém alátét, rajtuk "K" betűvel, d: 9 cm + iparművész réz alátét, tálka, kopásnyomokkal, d: 9,5 cm
2583209
11875
422
Flea Market
Öntapadós etikett címkék CD-hez, 200 db-os, dobozában
2583155
11876
422
Flea Market
2621145
11877
422
Flea Market
Nagy doboz vegyes toll tétel
2621104
11878
422
Flea Market
Nagyméretű asztalközép kínáló, fém, kopott d: 48cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
2621084
11879
422
Flea Market
4 db zománcképet tartalmazó fali dísz, fa alapon 36x36 cm
2621061
11880
422
Flea Market
Nagyméretű szecessziós falikar (lámpa) 36 x34 cm üveg függőkkel, kopott. 2621057
11881
422
Flea Market
Öntött réz ruhaakasztó, fogas 21cm 2564743
11882
422
Flea Market
Bronz falikar, gyertyaizzós kivitelben, kopott, m:19cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF