Flohmarkt

Zahl der Lose: 563

Szecessziós alpakka gyufatartó d: 11,5 cm
11845.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fém rózsás kínáló, kopott, 20x16x9 cm
11848.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db szecessziós ón kiöntő, jelzettek, koruknak megfelelő állapotban, m: 7 cm - 13 cm
11849.

Rufpreis:
4 000 HUF

Figurális lámpa, réz, ónix, kartonozott ernyővel, kopott, működik, m: 48 cm
11850.

Rufpreis:
10 000 HUF

kb 10 db kalocsai hímzéses és egyéb hínzett terítő, párnahuzat, stb, nagy méretűek is-
11851.

Rufpreis:
8 000 HUF

Retró férfi pipere készlet, benne tükör, körömreszelő, kefe, stb., műbőr táskában, 28x15x5 cm
11852.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hegyi kristály pirittel, 19×9 cm
11853.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüstözött alpakka mécsestartó, kopott, jelzés nélkül. m:11cm
11854.

Rufpreis:
5 000 HUF

Iphone XR Red, 64 GB, két éve vásárolt, kártyafüggetlen mobiltelefon, töltő nélkül, üvegfóliázott, sérülésmentes, szép állapotban, eredeti dobozában
11855.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Sárgaréz borítású ovális tükörpár, 28×24 cm
11856.

Rufpreis:
5 000 HUF

11857.

Rufpreis:
5 000 HUF

Német szótár és nyelvtanfolyam, könyv és DVD, 4 db: Kelemen Béla: Német-magyar, Magyar-német szótár, kartonált papírkötés, kissé kopott borító, helyenként kissé foltos lapok + Német képes szótár, Nyelvtanfolyam - Kezdő német 1. DVD-k eredeti tokban
11858.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF