Flohmarkt Zahl der Lose: 563
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2124848
11668
422
Flea Market
Tengeri kagylók és csigák, közöttük festettek is.
2577954
11669
422
Flea Market
Zománcozott fém kuglófforma, a zománcon sérülésekkel, d: 22,5 cm, m: 10 cm 2598082
11670
422
Flea Market
Halda svéd írógép magyar billentyűzettel kopott betűkkel, működő állapotban 2598087
11671
422
Flea Market
Régi bőr női táska 35 x 25 centi kopott 2658444
11672
422
Flea Market
Réz tepsi, belseje bevonatos, kopott, horpadásokkal, 36x24 cm
2666913
11673
422
Flea Market
Malév egyenruha, zakó és nadrág, megkímélt állapotban. 2565689
11674
422
Flea Market
Ón fedeles kiöntő, kopott, m:20cm 2565687
11675
422
Flea Market
Ón fedeles kiöntő, kopott, m:14cm
2587247
11676
422
Flea Market
Alpakka kínáló, jelzés nélkül, kopott, d:24cm
2592907
11677
422
Flea Market
Salgótarjáni fém mérleg, 5kg-ig, tányérokkal, kopott, + súlyok h: 41cm 2592911
11678
422
Flea Market
Régi fém petróleumlámpa, üveg búra nélkül, rozsdafoltokkal, m: 21 cm 2592916
11679
422
Flea Market
Réz mozsár, törővel, kopásokkal, m: 11 cm, h: 21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF