Porzellan

Zahl der Lose: 354

Drasche porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 4 cm
11477.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, smokkás és teás csészealj, 3-3db. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, egyik teás alj hajszáll repedés. D: 111,5-14 cm
11478.

Rufpreis:
10 000 HUF

Wallendorf sárkányos váza, 2db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18, 20,5 cm
11479.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 db kézzel festett porcelán mokkás csésze csészealjjal, kis kopásnyomokkal
11480.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Figurális tengeri kagyló kínáló, hal motívumokkal, kézzel festett porcelán, kopott, jelzés nélkül. M: 18 cm
11481.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kínálótálka, porcelán, fém tartóban, jelzett, kopásnyomokkal, 15x12cm
11482.

Rufpreis:
6 000 HUF

I. világháborús porcelán emlék tejes kiöntő Ferenc József és Vilmos császár portréjával. Matricás, kopott sérült. m: 9,5 cm
11483.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

11484.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bing & Grondahl dániai porcelán tányérok, 3 db, jelzettek, kis kopásnyomokkal, d: 18 cm
11485.

Rufpreis:
6 000 HUF

Satsuma jellegű porcelán tányér, kézzel festett, jelzés nélkül, hátoldalon hajszálrepedéssel, d: 27 cm
11486.

Rufpreis:
6 000 HUF

Japonizáló teás készlet, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, néhányon apró lepattanás.
11487.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cseh antik kanna, cukortartó, tejkiöntő. Részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal.
11488.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF