Porzellan Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2653438
11477
420
Drasche porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 4 cm
2661619
11478
420
Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, smokkás és teás csészealj, 3-3db. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, egyik teás alj hajszáll repedés. D: 111,5-14 cm
2659828
11479
420
Wallendorf sárkányos váza, 2db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18, 20,5 cm
2658563
11480
420
3 db kézzel festett porcelán mokkás csésze csészealjjal, kis kopásnyomokkal
2665783
11481
420
Figurális tengeri kagyló kínáló, hal motívumokkal, kézzel festett porcelán, kopott, jelzés nélkül. M: 18 cm 2665114
11482
420
Kínálótálka, porcelán, fém tartóban, jelzett, kopásnyomokkal, 15x12cm
2664620
11483
420
I. világháborús porcelán emlék tejes kiöntő Ferenc József és Vilmos császár portréjával. Matricás, kopott sérült. m: 9,5 cm 2658565
11484
420
3 db kézzel festett porcelán mokkás csésze csészealjjal, kis kopásnyomokkal 2658643
11485
420
Bing & Grondahl dániai porcelán tányérok, 3 db, jelzettek, kis kopásnyomokkal, d: 18 cm 2658660
11486
420
Satsuma jellegű porcelán tányér, kézzel festett, jelzés nélkül, hátoldalon hajszálrepedéssel, d: 27 cm
2661001
11487
420
Japonizáló teás készlet, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, néhányon apró lepattanás.
2661187
11488
420
Cseh antik kanna, cukortartó, tejkiöntő. Részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF