Porzellan

Zahl der Lose: 354

Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11417.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9 cm
11418.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás kis kaspó,kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, d:12 cm
11419.

Rufpreis:
3 000 HUF

11420.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay virág mintás váza és kaspó. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel m:13 cm, d:14cm
11421.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Zsolnay Bouillon csésze, 3db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, minimális kopással, m: 6,5cm
11422.

Rufpreis:
10 000 HUF

11423.

Rufpreis:
8 000 HUF

11424.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Zsolnay Pompadour mintás mokkás csésze 6 db + 1db cukortartó, teljes, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett.
11425.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay Pompadour mintás, hiányos étkészlet, teljes, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett.
11426.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán szendvicses tálca és kompótos készlet. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal.
11427.

Rufpreis:
10 000 HUF

2 db Zsolnay leveles bögre. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm
11428.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF