Porzellan Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2661180
11417
420
Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2661184
11418
420
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9 cm 2654999
11419
420
Zsolnay búzavirág mintás kis kaspó,kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, d:12 cm 2655000
11420
420
Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2582819
11421
420
4400
Zsolnay virág mintás váza és kaspó. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel m:13 cm, d:14cm 2661192
11422
420
Zsolnay Bouillon csésze, 3db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, minimális kopással, m: 6,5cm
2661190
11423
420
2654925
11424
420
28000
2654928
11425
420
Zsolnay Pompadour mintás mokkás csésze 6 db + 1db cukortartó, teljes, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett.
2654929
11426
420
80000
Zsolnay Pompadour mintás, hiányos étkészlet, teljes, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett.
2654924
11427
420
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán szendvicses tálca és kompótos készlet. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal.
2655199
11428
420
2 db Zsolnay leveles bögre. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF