Porzellan

Zahl der Lose: 354

Herendi virág mintás lámpatest ernyővel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, nem kipróbált, m: 34 cm.
11405.

Rufpreis:
5 000 HUF
19

Zsolnay eozin mázas keselyűs tál, 1920 körül, jelzett, kopásnyomokkal, sérült, 16,5×10,5 cm
11406.

Rufpreis:
5 000 HUF
32

Zsolnay eozin / labrador mázas vázácska, 1920 körül, hibátlan, jelzett, m: 8cm
11407.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

Zsolnay eozin mázas vázácska, 1920 körül, hibátlan, jelzett, m: 7cm
11408.

Rufpreis:
6 000 HUF
18

Zsolnay tyúkot etető kislány. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 10,5x9x4 cm
11409.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay labdázó cica, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 12×3,5×3,5 cm
11410.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay Skót Terrier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, h:9 cm
11411.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis mázhibával, nyakánál minimális tűzrepedés, az alján elhalványult jelzéssel, 15×13,5 cm
11412.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Zsolnay pillangó mintás nagy váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 27 cm
11413.

Rufpreis:
12 000 HUF
13

Zsolnay pillangó mintás tányér óra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Szerkezet nincs kipróbálva d: 26 cm
11414.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm
11415.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás kaspócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6 cm
11416.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF