Porzellan Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2660693
11405
420
Herendi virág mintás lámpatest ernyővel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, nem kipróbált, m: 34 cm. 2656833
11406
420
Zsolnay eozin mázas keselyűs tál, 1920 körül, jelzett, kopásnyomokkal, sérült, 16,5×10,5 cm 2661303
11407
420
Zsolnay eozin / labrador mázas vázácska, 1920 körül, hibátlan, jelzett, m: 8cm 2660690
11408
420
Zsolnay eozin mázas vázácska, 1920 körül, hibátlan, jelzett, m: 7cm 2654936
11409
420
Zsolnay tyúkot etető kislány. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 10,5x9x4 cm 2654940
11410
420
Zsolnay labdázó cica, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 12×3,5×3,5 cm 2654939
11411
420
Zsolnay Skót Terrier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, h:9 cm 2661750
11412
420
3200
Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis mázhibával, nyakánál minimális tűzrepedés, az alján elhalványult jelzéssel, 15×13,5 cm
2660680
11413
420
Zsolnay pillangó mintás nagy váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 27 cm 2660678
11414
420
Zsolnay pillangó mintás tányér óra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Szerkezet nincs kipróbálva d: 26 cm 2654942
11415
420
Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm 2654943
11416
420
Zsolnay pillangó mintás kaspócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF