Porzellan Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2655441
11465
420
Hollóházi porcelán váza. Terv: Bakó-Hetey Rozália. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 21 cm d: 6 cm
2657243
11466
420
Aquincum porcelán liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm 2657241
11467
420
Aquincum szánkózó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 12cm (terv: 1960 Káldor Aurél) 2652948
11468
420
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, kis kopással, kopott, m: 22 cm
2652947
11469
420
2652936
11470
420
Aquincumi porcelán pipázó juhász, hibátlan, jelzett, m: 23 cm 2652935
11471
420
Aquincum matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:21 cm 2652933
11472
420
2663467
11473
420
Drasche bögre, matricás, Budapest Királyi várpalota, jelzett, kis lepattanással, m: 9 cm 2655722
11474
420
Kőbányai porcelán boszorkány, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm 2657120
11475
420
Drasche / Kispest porcelán kottát olvasó lány, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 18 cm 2657246
11476
420
Drasche porcelán hal, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF