Porzellan

Zahl der Lose: 354

Hollóházi porcelán váza. Terv: Bakó-Hetey Rozália. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 21 cm d: 6 cm
11465.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aquincum porcelán liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm
11466.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincum szánkózó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 12cm (terv: 1960 Káldor Aurél)
11467.

Rufpreis:
1 800 HUF

Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, kis kopással, kopott, m: 22 cm
11468.

Rufpreis:
2 000 HUF

11469.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincumi porcelán pipázó juhász, hibátlan, jelzett, m: 23 cm
11470.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Aquincum matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:21 cm
11471.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11472.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Drasche bögre, matricás, Budapest Királyi várpalota, jelzett, kis lepattanással, m: 9 cm
11473.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kőbányai porcelán boszorkány, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm
11474.

Rufpreis:
1 000 HUF
26

Drasche / Kispest porcelán kottát olvasó lány, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 18 cm
11475.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Drasche porcelán hal, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 10 cm
11476.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF