Porzellan Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2657247
11453
420
Hollóházi tortatál, matricás, jelzett, hibátlan, m:15 cm, d:25 cm 2657244
11454
420
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm (2db) 2657240
11455
420
Hollóházi porcelán váza hortenzia és pillangó dekorral, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2657234
11456
420
Hollóházi retró piros porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, kopásokkal. 2657524
11457
420
4800
Hollóházi kaspó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 15 cm, d: 16 cm 2659634
11458
420
Hollóházi nagy méretű, kézzel festett huszár figura, jelzett, minimális kopással, kalapnál sérült 27x13cm 2654935
11459
420
Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm
2654933
11460
420
Hollóházi porcelán bohócpár, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 22 cm
2654930
11461
420
Hollóházi Aladin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13,5 cm
2654922
11462
420
Hollóházi kaspó, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 15 cm, d: 16 cm 2655134
11463
420
Hollóházi porcelán váza florális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm
2655245
11464
420
Hollóházi porcelán ,,Seherezádé", kézzel festett, jelzett, kopott, apró vaspötty, ragasztott. m: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF