Porzellan

Zahl der Lose: 354

Régi japán váza, kézzel festett porcelán váza, kopott, m: 11 cm
11513.

Rufpreis:
2 000 HUF

Metzler Orloff porcelán angol buldog / kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
11514.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Német porcelán kiöntő fej, likőrhöz, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm
11515.

Rufpreis:
1 400 HUF

Alba Iulia porcelán oroszlán figura. Jelzett, kopásnyomokkal m: 16 cm
11516.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi prcelán ragus tál, fedő nélkül, matricás porcelán, kopott, d: 26 cm
11517.

Rufpreis:
2 800 HUF

Wallendorf virágos váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m:25 cm
11518.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Johann Haviland virágmintás váza, matricás, jelzett, kopásokkal, m:28 cm
11519.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Schlagenwald süteményes tányér, 6 db, kopásokkal, jelzett, kopásnyomokkal. d: 18,5cm
11520.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Art Deco levesestál, kék arany, 6 db, kopásokkal, jelzés nélkül, kopásnyomokkal. d: 25 cm
11521.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

PL Limoges porcelán szószos tál / szoszié, kontúr matricás, kézzel festett, kopott, jelzett, m: 14cm
11522.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ilmenau, v. Henneberg kék hagymamintás húsos tál, jelzett, hibátlan, 36x23cm
11523.

Rufpreis:
3 000 HUF

Epiag Dallwitzer Fabrik matricás porcelán, húsos tál, kopott, 39,5x25,5cm
11524.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF