Porzellan

Zahl der Lose: 354

Francia Napóleon konyakos hamutál, fajansz, kopásnyomokkal, 19x19 cm
11501.

Rufpreis:
8 000 HUF

Karlsbadi porcelán dísztányér, jelzés nélkül, kopásokkal. D: 25 cm
11502.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tündéres bonbonier, porcelán, tetején bronz figura, jelzett, antikolt, m: 16 cm
11503.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Meissen tálka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d: 15 cm
11504.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wedgwood dísztálka plasztikus figurákkal, jelzett, hibátlan, d:11 cm
11505.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi fedeles urnaváza pár, matricás, jelzett, sérült, m: 22 cm
11506.

Rufpreis:
1 800 HUF
10

Bögre. Wittelsbach Erzsébet magyar királyné portréjával díszítve, matricás, modern, jelzés nélkül. M: 8,5cm
11507.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Karlsbadi porcelán kínáló, matricás, sérült, kopott, jelzés nélkül, d: 20 cm
11508.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fischer & Mieg (1853 - 1873) éjjeliedény, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 26 cm
11509.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

2 db cseh Altwien mokkás 4,5cmcsésze, matricás porcelán, kopott, egyik ragasztott m:
11510.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keleti porcelán váza, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 20 cm
11511.

Rufpreis:
800 HUF

Würtwnbwrgi figurális váza, kézzel festett porcelán, jelzett, egy szirom letört, de megvan a darabja. M: 11 cm
11512.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF