Porzellan Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2655253
11501
420
Francia Napóleon konyakos hamutál, fajansz, kopásnyomokkal, 19x19 cm
2654946
11502
420
Karlsbadi porcelán dísztányér, jelzés nélkül, kopásokkal. D: 25 cm
2661572
11503
420
Tündéres bonbonier, porcelán, tetején bronz figura, jelzett, antikolt, m: 16 cm 2661610
11504
420
Meissen tálka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d: 15 cm 2661611
11505
420
Wedgwood dísztálka plasztikus figurákkal, jelzett, hibátlan, d:11 cm 2661309
11506
420
Régi fedeles urnaváza pár, matricás, jelzett, sérült, m: 22 cm 2663445
11507
420
Bögre. Wittelsbach Erzsébet magyar királyné portréjával díszítve, matricás, modern, jelzés nélkül. M: 8,5cm
2663440
11508
420
Karlsbadi porcelán kínáló, matricás, sérült, kopott, jelzés nélkül, d: 20 cm
2662661
11509
420
Fischer & Mieg (1853 - 1873) éjjeliedény, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 26 cm 2661312
11510
420
2 db cseh Altwien mokkás 4,5cmcsésze, matricás porcelán, kopott, egyik ragasztott m: 2661306
11511
420
Keleti porcelán váza, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 20 cm 2655437
11512
420
Würtwnbwrgi figurális váza, kézzel festett porcelán, jelzett, egy szirom letört, de megvan a darabja. M: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF