Porzellan Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2653267
11429
420
3 db Zsolnay virág mintás porcelán tálka és kis kaspó, jelzett, kopásnyomokkal. Reprezentációs logókkal. 2657522
11430
420
4800
Art Deco Zsolnay süteményes tányér , kék arany, 6 db, kopásokkal, jelzés nélkül, kopásnyomokkal. d: 17,5 cm 2656861
11431
420
Zsolnay korsó, matricás porcelán, felirat: "Magyar uránbányászat, 1955-1997. Jó szerencsét!" jelzett, kopásnyomokkal. m: 19 cm
2655670
11432
420
3200
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2661316
11433
420
Zsolnay virágmintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, d: 8,5 cm 2660996
11434
420
Zsolnay rózsaszín teás (hiányos) és szendvicses készlet, jelzett, egyik csésze repedt. 2663074
11435
420
Zsolnay cica labdával. Kézzel festett, jelzett, füle restaurált. h: 12 cm 2660681
11436
420
3800
Zsolnay virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 16 cm 2661767
11437
420
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tányér. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm 2661766
11438
420
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 9x7,5 cm 2656978
11439
420
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozával , d:20 cm
2655003
11440
420
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tányér. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF