Porzellan Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2655006
11369
420
Herendi Viktória mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 14×9 cm 2659363
11370
420
Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, kopott, m:10 cm
2659361
11371
420
Herendi Viktória mintás porcleán bonbonniere, rózsával. Mini csorbával a rózsán, mázrepedéssel. Kézzel festett, jelzett. d: 10 cm 2655651
11372
420
Herendi Viktória mintás porcelán mokkás csésze, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 6,5 cm 2625268
11373
420
Herendi Viktória mintás szív alakú bonbonier, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanások a rózsákon, aranyozáson kopásnyomok, 7,5x7 cm, m: 7 cm
2655653
11374
420
Herendi Viktória mintás porcelán mokkás csésze, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 6,5 cm 2655649
11375
420
Herendi Viktória mintás, váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 15cm 2653500
11376
420
Herendi Rothschild dísztányér, kézzel festett, áttört, jelzett, hibátlan, d:21 cm 2656283
11377
420
Herendi Rothschild mintás porcelán mini váza, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 5 cm 2655656
11378
420
Herendi ZOVA mintás bonbonniere, jelzett, 125 éves jubileumi, kopásnyomokkal, 10x8cm 2651545
11379
420
26000
Herendi Apponyi mintás áttört porcelán kosár, kézzel festett, jelzett, d: 21 cm 2652141
11380
420
Herendi rózsaszín Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF