Porzellan

Zahl der Lose: 354

Herendi Viktória mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 14×9 cm
11369.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, kopott, m:10 cm
11370.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcleán bonbonniere, rózsával. Mini csorbával a rózsán, mázrepedéssel. Kézzel festett, jelzett. d: 10 cm
11371.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán mokkás csésze, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 6,5 cm
11372.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Herendi Viktória mintás szív alakú bonbonier, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanások a rózsákon, aranyozáson kopásnyomok, 7,5x7 cm, m: 7 cm
11373.

Rufpreis:
6 000 HUF

11374.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi Viktória mintás, váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 15cm
11375.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

Herendi Rothschild dísztányér, kézzel festett, áttört, jelzett, hibátlan, d:21 cm
11376.

Rufpreis:
10 000 HUF
23

Herendi Rothschild mintás porcelán mini váza, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 5 cm
11377.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi ZOVA mintás bonbonniere, jelzett, 125 éves jubileumi, kopásnyomokkal, 10x8cm
11378.

Rufpreis:
3 000 HUF
34

Herendi Apponyi mintás áttört porcelán kosár, kézzel festett, jelzett, d: 21 cm
11379.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herendi rózsaszín Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 17 cm
11380.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF