Klassische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 53

Feszty Masa (1895-1979): Martosi ház anyával és gyerekkel (Felvidék), 1943. Szén, papír, jelezve jobbra fent: Feszty Masa, 1943, Martos. Fakeretben. 44x62 cm/ charcoal on paper, signed, framed
11038.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Farkasházy Miklós (1895-1964): Kardvirágok. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 60×77,5 cm
11039.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Knopp Imre (1867-1945): Női portré (Gombaszögi Ella?). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán régi kiállítási raglap töredékkel (Műcsarnok?), 65×54 cm / oil on canvas, signed, with old exhibition label on the reverse.
11040.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Péczely Antal (1891-1944): Templombelső (Nagymaros?). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm
11041.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
25

Marosán Gyula (1915-2003): INRI vázlat I. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent: Marosan. Üveg mögött. 26x29 cm
11042.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

André Masson (1896-1987): Erotikus grafika (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 49x31,5 cm / lithograph on paper, signed, framed
11043.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Max Pietschmann (1865-1952). The bather / Fürdőző akt. Mezzotinto, papír. Jelzett 24x18 cm
11044.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Emőd Aurél (1897-1958): Alvó lány. Akvarell, papír. Jeletzve balra lent. 42x33,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. / watercolour on paper, signed, framed.
11045.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

11046.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

11047.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

11048.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Glatter Ármin (1861-1931): Hölgyek a budapesti Dunaparton. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, fakeretben, 47x38 cm
11049.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF