Klassische Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3099896
11050
42
34000
Classic paintongs and graphics
Pleidell János (1915-2007): Kiew, 1942. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 35×50 cm / János Pleidell (1915-2007): Kiew, 1942. Watercolour on paper, signed. Framed with glass, 35×50 cm
3099902
11051
42
40000
Rudnay Gyula (1878-1957): Társaság. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 15×21,5 cm / Watercolour on paper, signed. Framed 3066925
11052
42
65000
Vaszary János (1867-1939): Csendélet. Ceruza, papír, jelzés nélkül, Vaszary János hagyatéka bélyegzőkkel, sarkaiban papírra ragasztva. 17x18 cm / János Vaszary (1867-1939): Still life. Pencil on paper, unsigned, with estate stamps.
3117552
11053
42
100000
?? Kaufmann, Adolf (1848-1916): Kosfej. Olaj, vászon, a kereten autográf? felirattal. Dekoratív, kissé sérült kerteben. MNG bírálat 17x14 cm
3101103
11054
42
100000
2 db portré XIX. sz eleje,. Olaj, vászon, keretben 24x32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF