Klassische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 53

Pleidell János (1915-2007): Kiew, 1942. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 35×50 cm / János Pleidell (1915-2007): Kiew, 1942. Watercolour on paper, signed. Framed with glass, 35×50 cm
11050.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Rudnay Gyula (1878-1957): Társaság. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 15×21,5 cm / Watercolour on paper, signed. Framed
11051.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Vaszary János (1867-1939): Csendélet. Ceruza, papír, jelzés nélkül, Vaszary János hagyatéka bélyegzőkkel, sarkaiban papírra ragasztva. 17x18 cm / János Vaszary (1867-1939): Still life. Pencil on paper, unsigned, with estate stamps.
11052.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

?? Kaufmann, Adolf (1848-1916): Kosfej. Olaj, vászon, a kereten autográf? felirattal. Dekoratív, kissé sérült kerteben. MNG bírálat 17x14 cm
11053.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

2 db portré XIX. sz eleje,. Olaj, vászon, keretben 24x32 cm
11054.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF