Klie Zoltán (1897-1992): Női arckép. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 68x49 cm / Zoltán Klie (1897-1992): Portrait of a woman. Pastell on paper, signed, framed, 68x49 cm
Vörös Géza (1897-1957), össz. 3 db mű: Szilvaszedő, Család, Jelenet. Tempera, tus, papír. 2 db jelzett, 1 db jelzés nélkül. 13x11 cm, 13x6 cm, 10x9 cm.A művész által készített, eredeti, üvegezett fakeretben. Vörös Géza korai alkotásai!
Halápy János (1893-1960): Füredi uszodában, 1938. Akvarell, pasztell, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Halápy János autográf feliratával és Nemzeti Szalon kissé töredékes raglapjaival. Kiállítva: XC (90.) csoportkiállítás, Nemzeti Szalon, Bp., 1939 május, katalógus 102. v. 108. tétel (mindkettő címe: Füredi uszodában). 33,5x48 cm. Üvegezett fakeretben. / watercolour and pastell on paper, signed lower left, exhibited in 1939, framed.
Alexander Begrov (Beggrov) (1841-1914): Szentpétervári kikötő. Akvarell, karton. Jelzett 22x27 cm hozzá keret, melyből kijár / St Petersburg port. Watercolor, cartboard. Signed. with frame.
Bruno Héroux (1868-1944): Nyúl a káposztában (Hase im Kohl). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kissé foltos, 20,5x14 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, slighty stained