Klassische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 53

Klie Zoltán (1897-1992): Női arckép. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 68x49 cm / Zoltán Klie (1897-1992): Portrait of a woman. Pastell on paper, signed, framed, 68x49 cm
11025.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

11026.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Kádár Béla (1877-1956): Külváros, 1920-as évek. Szén, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 14,5x18,5 cm / charcoal on paper, unsigned, framed
11027.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

Halápy János (1893-1960): Füredi uszodában, 1938. Akvarell, pasztell, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Halápy János autográf feliratával és Nemzeti Szalon kissé töredékes raglapjaival. Kiállítva: XC (90.) csoportkiállítás, Nemzeti Szalon, Bp., 1939 május, katalógus 102. v. 108. tétel (mindkettő címe: Füredi uszodában). 33,5x48 cm. Üvegezett fakeretben. / watercolour and pastell on paper, signed lower left, exhibited in 1939, framed.
11029.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Felekiné Gáspár Anni (1902-1992): Csendélet Unicum üveggel, 1947. Olaj, falemez, jelezve balra lent. 45x60 cm Fakeretben. / oil on wood , signed lower left, framed.
11030.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Berkes Antal (1874-1938): Nagyvárosi forgatag. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 19,5x32,5 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on board, signed, framed
11031.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Alexander Begrov (Beggrov) (1841-1914): Szentpétervári kikötő. Akvarell, karton. Jelzett 22x27 cm hozzá keret, melyből kijár / St Petersburg port. Watercolor, cartboard. Signed. with frame.
11032.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Aratás. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (67), üvegezett fakeretben, 30,5x43 cm / Etching on paper, signed, numbered (67), framed30,5x43 cm
11033.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Almery Lobel-Riche (1877-1950): Táncosnők. Akvatinta, papír, jelzett, számozott (173). Üvegezett, dekoratív, fakeretben. 50x40 cm / Almery Lobel-Riche (1877-1950), Swiss-French artist: Dancers. Aquatint on paper, signed, numbered (173). Framed. 50x40 cm.
11034.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Bruno Héroux (1868-1944): Nyúl a káposztában (Hase im Kohl). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kissé foltos, 20,5x14 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, slighty stained
11035.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Marosán Gyula (1915-2003): Nőstény ördög IV., 1949 Tus, papír. Jelezve jobbra lent: Marosán 949. Üveg mögött. 21x24 cm
11036.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Basch Andor (1885-1944): Virágcsendélet, 1940. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Apró sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 81×100 cm
11037.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF