11047.
Beendet 42. Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
120 000 HUF
325,20 EUR, 375,00 USD
Dienes László (1891-?): Női art deco akt. Olaj, vászon. Jelzett. Apró felületi kopásokkal. 72,5x55 cm. Dekoratív, kissé sérült régi keretben. / oli on canvas, signed, framed