Drucksachen

Zahl der Lose: 449

cca 1910-1920 A Magyarországi Könyvkötők és Rokonszakmabeli Munkások és Munkásnők Szakszervezete Kebelében alakult Segélyezőcsoport tájékoztatója, 6p
14378.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910-1920 Der Friedenspalast (Béke Palota, Hága), album fekete-fehér képekkel, sérült papírkötésben
14379.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910-1940 Régi receptek sérült papírlapokon, 14 sztl. lev.;   Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1934, Színházi Élet. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel, kopott borítóval, szétvált kötéssel, rossz állapotban.;   Bucsányi Gyula: Egészséges nyerskoszt és nyers diéta, mint természetes gyógytényező. Bp., én., Novák Rudolf. Hiányzó borítóval. Megviselt állapotban.;   Komáry Erzsébet: A polgári háztartás szakácskönyve. Takarékos magyar konyha. Bp., én., Szerzői. Második kiadás. Foltos, szétvált kötéssel, hiányzó borítóval, széteső állapotban.
14380.

Rufpreis:
1 600 HUF

14381.

Rufpreis:
1 600 HUF

1912 Turisták Lapja XXIV. évf. 1-6. sz. (fél évfolyam), szerk.: Déry József Árpád. Kiadja a Magyar Turista-Egyesület. Papírkötésben, változó, kissé sérült állapotban, részben felvágatlan lapokkal.
14382.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pesti Hírlap naptára 1913. Kissé megviselt, előzéklap nélkül. Vászon kötésben.
14383.

Rufpreis:
1 000 HUF

14384.

Rufpreis:
6 000 HUF

1914 Meghívó a Jubileumi Vasúti Bálra
14385.

Rufpreis:
1 000 HUF

1914 Budapesti Bazár, 12. füzet, Menyasszonyi szám, sok hirdetéssel és illusztrációval, a lapszéleken sok apró szakadás,
14386.

Rufpreis:
1 600 HUF

14387.

Rufpreis:
2 800 HUF

1914 Színházi élet és mozi III. évf. 1. sz., szerk.: Incze Sándor. Bp., Lengyel Lipót-ny., 32+IV p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval.
14388.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1914 Művészi cégérek Biró Mihálytól, színes reprodukciók, a Díszítő Művészet I. évfolyamának melléklete, 25,5x20,5 cm
14389.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF