Drucksachen Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2646395
14354
419
4200
Printed Materials
cca 1900-1940 3db felvidéki esküvői meghívó: Érsekújvár, Besztercebánya, Kassai Kereskedelmi Főiskola tanára 2627019
14355
419
Printed Materials
1900-1940 vegyes papírrégiség, fotók, litográfiák stb. 2618409
14356
419
Printed Materials
cca 1900-1940 5 db olasz turisztikai, utazási ismertető prospektus, több különböző nyelven, vegyes állapotban 2578693
14357
419
Printed Materials
cca 1900-2000 20 db szentkép
2630376
14358
419
Printed Materials
1901 Uj Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerk.: Herczeg Ferenc. 1901. II. köt. Bp., Singer és Wolfner (Budapesti Hirlap-ny.), (4) p. + 1 t. (Gergely Imre festménye, színes műmelléklet) + 572 p. Számos szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációval (köztük Linek, Kubinyi, Garai, Neogrády, Faragó József rajzaival), korabeli hirdetésekkel. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, sérült borítóval, kisebb ázásnyomokkal, helyenként kissé sérült lapokkal, két lap kijár. 2646430
14359
419
4200
Printed Materials
1902-1930 3 db esküvői meghívó, a korszak híres családjainak neveivel (Kossuth, Mikszáth)
2646406
14360
419
Printed Materials
1903-1919 3 db esküvői meghívó díszes kerettel, Pottendorf, Zombor, Mezőkomárom
2535513
14361
419
Printed Materials
Bad Kochel 1904 Dekoratív litho levélpapír
2646287
14362
419
Printed Materials
1904-1964 5 db vegyes újság és kiadvány (Musik für Alle, Közgazdasági és Közlekedési Szemle, stb.), vegyes állapotban
2613672
14363
419
Printed Materials
cca 1905 Számelmélet 1904-5. Stencilezéssel sokszorosított kézzel írt jegyzet. 203+2 p. Félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval. 2648751
14364
419
Printed Materials
cca 1906 Dr. Szegö Kálmán Szanatóriuma és Vízgyógyintézete felnőttek és gyermekek számára Abbáziában, 14p 2650602
14365
419
Printed Materials
1906 Korytnicza Gyógyhely képes ismertető prospektus, 23p Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF