Drucksachen

Zahl der Lose: 449

cca 1900-1940 3db felvidéki esküvői meghívó: Érsekújvár, Besztercebánya, Kassai Kereskedelmi Főiskola tanára
14354.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1900-1940 vegyes papírrégiség, fotók, litográfiák stb.
14355.

Rufpreis:
800 HUF
10

cca 1900-1940 5 db olasz turisztikai, utazási ismertető prospektus, több különböző nyelven, vegyes állapotban
14356.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900-2000 20 db szentkép
14357.

cca 1900-2000 20 db szentkép

Rufpreis:
1 200 HUF

1901 Uj Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerk.: Herczeg Ferenc. 1901. II. köt. Bp., Singer és Wolfner (Budapesti Hirlap-ny.), (4) p. + 1 t. (Gergely Imre festménye, színes műmelléklet) + 572 p. Számos szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációval (köztük Linek, Kubinyi, Garai, Neogrády, Faragó József rajzaival), korabeli hirdetésekkel. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, sérült borítóval, kisebb ázásnyomokkal, helyenként kissé sérült lapokkal, két lap kijár.
14358.

Rufpreis:
4 000 HUF

1902-1930 3 db esküvői meghívó, a korszak híres családjainak neveivel (Kossuth, Mikszáth)
14359.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1903-1919 3 db esküvői meghívó díszes kerettel, Pottendorf, Zombor, Mezőkomárom
14360.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bad Kochel 1904 Dekoratív litho levélpapír
14361.

Rufpreis:
1 000 HUF

1904-1964 5 db vegyes újság és kiadvány (Musik für Alle, Közgazdasági és Közlekedési Szemle, stb.), vegyes állapotban
14362.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1905 Számelmélet 1904-5. Stencilezéssel sokszorosított kézzel írt jegyzet. 203+2 p. Félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval.
14363.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1906 Dr. Szegö Kálmán Szanatóriuma és Vízgyógyintézete felnőttek és gyermekek számára Abbáziában, 14p
14364.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1906 Korytnicza Gyógyhely képes ismertető prospektus, 23p
14365.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF